ŻAK /ZDJĘCIA

Turniej rocznika 2009 w Suwałkach zakończył się dużym sukcesem naszej drużyny.

IMG_2966

Z siedmiu meczy wygraliśmy pięć , a w dwóch po pięknej walce ulegliśmy między innymi akademii Wigry Suwałki.  Był to pierwszy wyjazdowy turniej naszej drużyny więc, tym większe brawa i oby tak dalej chłopaki!

Dziękuję również rodzicom za wsparcie i motywujący doping swoich pociech.
.
.
Trener; M.Woronecki

01.06.2016

Rodzice zainteresowani wyjazdem dzieciludzik_v6_kolor www

proszę zgłaszać się do trenera Marka Woroneckiego

istnieje również możliwość wyjazdu rodziców na turniej.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości osób zgłoszonych (40 zł)

W trakcie wyjazdu możliwy jest zakup ciepłego posiłku.

Wyjazd PG 16 ul. Sokólska 1

zbiórka 6:30 / wyjazd 7:00

HARMONOGRAM TURNIEJU – 04.06.2016

14.04.2016

Rozpoczynamy sezon Deichmann 2016, a to liczby:

1 – drużna chłopców i dziewczynekdeichmann

4 – drużyny dziewczyn

5 – drużyn chłopców

10 –  zgłoszonych naszych drużyn

50 – dziewczyn z KS Włókniarz

55 – chłopców z KS Włókniarz

105 – uczestników z KS Włókniarz !!!

Zbiórka wszystkich drużyn ul. Świętokrzyska boiska MOSP przy ostatnim żółtym kontenerze / szatni , minimum 30 min przed pierwszym meczem.

W razie nieobecności (tylko w wyjątkowych przypadkach, a na pewno nie „wyjazd do babci”) proszę o powiadomienie np. sms trenerów

No i oczywiście prosimy o gorący doping !!!

Aktualności, terminarze, wyniki, zdjęcia itp na kochamsport.pl

105 – uczestników z KS Włókniarz !!!

U 7

Finlandia (chłopcy i dziewczynki)  

17.04.2016    / mecz 1 – 13:10 godzina   / mecz 2 – 14:00 godzina  / Trener Wojciech Sokół

U 9

Finlandia   (dziewczynki)  

16.04.2016    / mecz 1 -9:15 godzina   / mecz 2 – 10:05 godzina / mecz 3 – 11:45  godzina/ Trener Wojciech Sokół

Cypr   (chłopcy)

16.04.2016    / mecz 1 -8:00 godzina   / mecz 2 – 8:50 godzina / mecz 3 – 10:55 godzina/ Trener Marcin Strzeliński / Marek Woronecki

U 11

Finlandia  (dziewczynki)  

17.04.2016    / mecz 1 -10:40 godzina   / mecz 2 – 12:45 godzina / Trener Wojciech Sokół

Jamajka (chłopcy)

17.04.2016    / mecz 1 -10:40 godzina   / mecz 2 – 11:30 godzina / Trener Marcin Strzeliński

Węgry (chłopcy)

17.04.2016    / mecz 1 -12:45 godzina   / mecz 2 – 13:35 godzina / Trener Marcin Strzeliński

U 13

Brazylia (dziewczyny)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

Hiszpania (dziewczyny)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

Polska (chłopcy)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

WKS (chłopcy)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

09.06.2016

09.06.2016

09.06.2016

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW