JUNIOR MŁODSZY:
KS Wasilków – KS Włókniarz Białystok 6:1
Wawrzeniuk

Mecz z gatunku, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Tak słabych zawodów w tym sezonie Nasi chłopcy jeszcze nie mieli. Nie funkcjonowało niestety nic. Błędy w obronie, brak aktywnych skrzydłowych i zero ruchu do piłki napastników. Jedynym pozytywnym momentem całego meczu była bramka pod koniec pierwszej połowy zdobyta przez Krystiana Wawrzeniuka.

TRAMPKARZ:
MŁKS Łomża II – Włókniarz Białystok 0:0

Mecz walki. Dobra gra jednego i drugiego zespołu, przede wszystkim w destrukcji. Mało sytuacji bramkowych, jednak tą najlepszą miał Adrian Chim, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go i… strzelił za lekko, piłkę z linii bramkowej desperacko wybił obrońca MŁKS. Przeciwnicy, również nie byli dłużni i dwa razy ostrzelali naszą poprzeczkę.

MŁODZIK:

Hetman Białystok – Włókniarz Białystok 1:4
Data, Nowel, Sawicki 2x

W Niedzielny wieczór przy światłach jupiterów wygrywamy z Hetmanem Białystok 4-1. Prowadzenie objęliśmy w 4 min po podaniu H. Płońskiego ze środka na prawe skrzydło do K. Daty który umieścił piłkę przy krótkim słupku. W 12 min W. Nowel znalazł się tam gdzie powinien i po błędzie obrońcy było już 2-0. Na 8 min przed końcem pierwszej połowy tym razem po błędzie naszych obrońców,  2-1.
Po zmianie stron przejęliśmy inicjatywę. Hetman cofnął się i to my dyktowaliśmy warunki. Przygotowanie kondycyjne odegrało dużą rolę. Po 10 min gry w drugiej połowie piękną solową akcję przeprowadził K. Sawicki i uderzeniem z ok 15 m zdobywa swoją pierwszą bramkę w meczu. Na 15 min przed końcowym gwizdkiem krótko rozegrany rzut rożny między K. Łomanowskim i K. Sawickim, ten drugi nie atakowany przez nikogo po uderzeniu w długi róg zdobywa drugą bramkę i ustala wynik spotkania na 4-1.

ORLIK:
Włókniarz Białystok – MOSP II Białystok 0:3
Włókniarz Białystok – MOSP Białystok 0:4
Włókniarz Białystok – Akademia Malucha Białystok 0:3
Włókniarz Białystok – Gryfik Gródek 0:0
Turniej rozgrywany przy Stadionie Lekkoatletycznym, nasi podopieczni walczyli jak lwy, dużo biegali i mocno starali się pokazać to co ćwiczą na treningach. Niestety dużo bardziej doświadczone zespoły pokazały ile jeszcze nauki mamy przed sobą. Cieszymy się z kolejnego remisu i walczymy dalej!!!

ŻAK:
Włókniarz Białystok- Piast Białystok 2:1
Łupiński Maciej, Laskowski Krzysztof
Włókniarz Białystok- Promień II Mońki 0:0
Włókniarz Białystok- Promień Mońki 0:7

Ostatni turniej ligowy w tym roku rozegraliśmy 14.10 w Białymstoku na boisku przy ul. Konopnickiej. Gospodarzem turnieju był Piast Białystok. Pogoda typowo angielska: deszcz i wiatr. Pomimo kiepskiej pogody Żaki dzielnie walczyły i zdobywały kolejne cenne minuty doświadczeń turniejowych. Na uwagę zasługuje wzrost pasji, zaangażowania oraz umiejętności z każdym rozegranym meczem. Bezcenna pozostaje radość na twarzach młodych adeptów po udanych zagraniach, których jest coraz więcej. Małymi krokami idziemy w dobrym kierunku. Włókniarz olee!