Junior Młodszy
Włókniarz Białystok – Sparta Augustów 1:2
Wawrzeniuk
Mecz walki, w którym nikt nie odstawiał nogi. Bardzo wyrównany poziom, w którym mógł wygrać każdy. Po pierwszej połowie za sprawą Krystiana Wawrzyniuka remisowaliśmy 1:1. W drugiej połowie mimo sytuacji strzeleckich z naszej strony, nie udało się nam przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. To co nie udało się Naszym juniorom udało się zespołowi z Augustowa, dzięki czemu to oni wywożą 3pkt z Białegostoku.

Trampkarz:
Włókniarz Białystok – Orzeł Kolno 1:3
Radaszkiewicz
Mecz w którym zadecydowały niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy Naszego zespołu, oraz… wprawiające w zdumienie warunki fizyczne kilku zawodników drużyny przeciwnej. Postawę naszych zawodników mimo wszystko uznać należy za dobrą i mimo straconych trzech bramek, z uniesionym czołem można spoglądać w przyszłość i rozwój tego rocznika.

Młodzik:
Włókniarz Białystok – Pasja Kleosin 1:3
Nowel
W 3 kolejce ligowej Młodzików przegrywamy z Pasją Kleosin 1-3. Szkoda straconych punktów. Po raz kolejny zawiodła skuteczność. Mieliśmy 3-4 sytuacje bramkowe ale to przeciwnicy strzelali. Dość kontrowersyjna sytuacja miała miejsce w drugiej połowie kiedy to podyktowano rzut karny, niestety dla nas – wykorzystany i zrobiło się 0-2. Sytuacja ta trochę podcięła nam skrzydła. Chwilę po rzucie karnym zawodnicy Pasji przeprowadzili kontrę, tracimy kolejną bramkę. Co się odwlecze to nie uciecze i nam udało się skontrować przeciwnika. Po rajdzie z połowy boiska i mając dwóch obrońców na plecach Wiktor Nowel ustalił wynik spotkania na 3-1 strzelając honorowego gola.