W sobotę (28.01) weźmiemy udział w turnieju im. Arkadiusza Malarza w Pułtusku. Na imprezie zagrają aż dwie nasze drużyny. Oprócz Włókniarza I oraz Włókniarza II wystąpią: Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk I i II, APN Ciechanów, Wicher Kobyłka I i II oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Na turniej zabieramy ze sobą:

  • stroje
  • buty do grania
  • suchy prowiant
  • dobry humor i duuuużo uśmiechu 🙂
  • ps nie zapomnijmy się wyspać dzień przed wyjazdem 🙂

Wyjazd na turniej przewidziany jest na godzinę 5.30 – SOKÓLSKA. Koszt od osoby to 40 zł.

Poniżej lista powołanych zawodników:

  1. Dubowski Szymon
  2. Smorczewski Julian
  3. Zajkowski Miłosz
  4. Mancewicz Rafał
  5. Rożko Filip
  6. Zubrycki Karol
  7. Kamiński Łukasz
  8. Uszyński Kuba
  9. Jambrzycki Konrad
  10. Ościłowski Patryk
  11. Strzeliński Kamil
  12. Dawid Kreczko
  13. Sobocin Jan
  14. ……?

Poniżej Harmonogram zawodów:

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadanarwianki  – Włókniarz Białystok II                      …..-…..

9:15 Wicher Kobyłka I – Świt Nowy Dwór Mazowiecki                          …..-…..

9:30 Młode Orły Nadanrwianki II – Włókniarz Białystok I                      …..-…..

9:45 Wicher Kobyłka II– APN Ciechanów                                                …..-…..

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadanarwianki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki             …..-…..

10:30 Włókniarz Białystok II.   – Wicher Kobyłka I                                  …..-…..

10:45 Młode Orły Nadanrwianki II- Wicher Kobyłka II                            …..-…..

11:00  APN Ciechanów  – Włókniarz Białystok I                                        …..-…..

11:15 Młode Orły Nadanarwianki – Wicher Kobyłka  I                             …..-…..

11:30 Włókniarz Białystok II   – Świt Nowy Dwór Mazowiecki               …..-…..

11:45 APN Ciechanów  – Młode Orły Nadanrwianki II                              …..-…..

12:00 Włókniarz Białystok I  – Wicher Kobyłka II                                     …..-…..

FAZA PUCHAROWA

ćwierćfinały:

nr 1. 12:15 A1……..…………..….……-B4……………..……..……          …-…

nr 2. 12:30 A3……………..…..….……-B2…………………..…….           …-…

nr 3. 12:45 A4……………..…..….……-B1…………………..…..…          …-…

nr 4. 13:00 A2……………..…..….……-B3…………………..…….          …-…

 

  • W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przekąska.

 

Półfinały A (zwycięzcy ćwierćfinałów):

13:15 nr 1……..…………..….……-nr 2………………..…………….     …-…

13:30 nr 3……………..…..….……-nr 4…………………..…..……….  …-…

 

Półfinały B (przegrani ćwierćfinałów):

13:45 nr 1……..…………..….……-nr 2………………..…………….     …-…

14:00 nr 3……………..…..….……-nr 4…………………..…..……….  …-…

 

Mecz o 7. miejsce

14:15 ..……………….…….….……- ………………..…………….     …-…

Mecz o 5. miejsce

14:30 ..……………….…….….……- ………………..…………….     …-…

Mecz o 3. miejsce

14:45 ..……………….…….….……- ………………..…………….     …-…

Mecz o 1. miejsce

15:00 ..……………….…….….……- ………………..…………….     …-…

 

15:15 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW