W miniony weekend działo się dużo, juniorzy młodsi grali w Stawiskach, trampkarze i młodzicy u siebie. Orlik, Żak i Skrzat rozgrywek nie mieli ale… w tym czasie albo grillowali, albo uczestniczyli w OTWARTYM TRENINGU KS WŁÓKNIARZ na orliku przy Sokólskiej!!!

JUNIORZY MŁODSI:
W sobotę nasi juniorzy młodsi podbudowani zeszłotygodniową wysoką wygraną z Spartą Augustów 6:0, udali się do zajmującego aktualnie trzecie miejsce w lidze GKS Stawiski. Niestety chłopcy głowami zostali w autokarze, nie podjęli walki i wysoko przegrali z rosłym przeciwnikiem 0:7. Mimo wszystko wierzymy że szybko wrócą na właściwe tory i znów będziecie cieszyć się ich grą.

GKS Stawiski – KS Włókniarz Białystok 7:0

TRAMPKARZE:

Chłopcy z rocznika 2004/2005 zmierzyli się na własnym boisku z zespołem Perspektywy Łomża. Zespół, który na jesień wysoko przegrał, przez zimę mocno się wzmocnił i postawił trudne warunki naszym chłopakom. Gra w pierwszej połowie toczyła się pod Nasze dyktando, mnóstwo dośrodkowań, strzałów na bramkę, jednak albo  świetnie bronił bramkarz przyjezdnych, bądź na przeszkodzie w ostatniej chwili stawał obrońca, słupek, czy też strzał był minimalnie niecelny. Mimo widocznej przewagi, to goście wyszli na prowadzenie po jednej z perfekcyjnie przeprowadzonych kontrataków. To jednak podziałało na Naszych trampkarzy jak płachta na byka, którzy jeszcze przed końcem pierwszej połowy ustrzelili 3 bramki.

Druga połowa to istna sinusojda, szybko strzelona bramka kontaktowa przez przeciwników, natychmiastowa odpowiedź Michała Żuka na 4:2, bramka samobójcza w naszym wykonaniu i nerwowa końcówka. Więcej bramek j

ednak nie padło i to Nasi chłopcy mogli z uśmiechem na ustach wracać do domu.

KS Włókniarz Białystok – Perspektywa Łomża 4:3
Dojlida, Nowakowski, Chim, Żuk

MŁODZICY:

W sobotę grali również Nasi zawodnicy z rocznika 2006/2007.  W meczu ligowym z Pionierem Brańsk przegraliśmy 1-4, a bramkę dla Naszego zespołu bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył K. Data. Nie ma co ukrywać, że były to bardzo słabe zawody w Naszym wykonaniu, strata w 4 minuty 4 bramek nie podejmując walki na zmianę wyniku mówi samo za siebie . Szkoda straconych punktów, jednak to nie one są najważniejsze, a nauka nie tylko aspektów czysto piłkarskich, ale również typowych w sporcie i życiu, jak pokora, chęć udowodnienia swojej wartości, umiejętność współpracy w drużynie i oddanie sprawie.

KS Włókniarz Białystok – Pionier Brańsk 1:4