W miniony weekend było bardzo dużo grania. Już w piątkowe popołudnie na naszym orliku odbywał się turniej chłopców w kategorii Żak, w sobotę zaś grali orlicy, młodzicy, trampkarze. Junior młodszy pauzował.
Tak więc bez dwóch zdań – liga w pełni!!!

ŻAK:
Na inaugurację wiosny nasze żaki pokazały swój charakter i wielka pasję do gry, walcząc od pierwszych do ostatnich minut. Mimo przegranego pierwszego meczu, gdzie widać było jeszcze mały stres związany z inauguracją, nastąpiła mobilizacja i wygrana 3:0 z Promieniem Mońki (bramki zdobywali Krzysztof Laskowski x2, Dominik Bobras). Kończący turniej mecz z Hattrick IV pokazał charakter drużyny mimo utraty bramki na początku meczu zdołaliśmy wygrać 2:1 ( Krzysztof Laskowski x2). Cały zespół rozegrał świetny turniej,  się na dodatkowe wyróżnienie zasługuje Rysiu Kopczewski, który na bramce wyczyniał niesamowite rzeczy.
Brawo drużyna ????????????

Orlik:
W sobotę na bocznym boisku Stadionu Miejskiego odbył się pierwszy w tym roku turniej ligowy w kategorii Orlik. Nasz zespół rozegrał cztery mecze, biegając i walcząc o każdy metr boiska, pokazując przy tym dużą radość z każdej minuty spędzonej na boisku. Ostatecznie udało się zremisować jedno spotkanie 2:2 z Promieniem Mońki i w trzech meczach schodzić w roli pokonanego.

Młodzik:
Druga kolejka ligowa i drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem na własnym boisku pokonujemy lokalnego rywala Hetman Białystok 3-0. W 15 min po precyzyjnym dośrodkowaniu Ł. Makala strzałem z głowy H. Płońskiego obejmujemy prowadzenie. Wysokie krycie i szybki odbiór piłki przeciwnikowi zaowocował kolejną bramką, której strzelcem był S. Rozz. Na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie konsekwentnie gramy swoje. Przeciwnik kilka razy znalazł się pod naszą bramką, raz groźnie zaatakował ale dzięki bardzo dobrej obronie N. Krysztopowicza wyszliśmy z opresji zwycięsko. Na 10 min przed końcem spotkania wynik na 3-0 ustala K. Sawicki .
Do przodu po swoje ????

Włókniarz Białystok – Hetman Białystok 3:0
Płóński, Rozz, Sawicki

Trampkarz:
W sobotę 3 kolejkę rozegrali trampkarze naszego klubu. Chłopcy  z rocznika 2004/2005 rywalizujący z rok i dwa lata starszymi przeciwnikami tym razem przegrali 4:0 z Fortami Piątnica. Już przed meczem można było powiedzieć że będzie to walka Dawida z Goliatem. Przeciwnicy o głowę (a niektórzy nawet o dwie) wyżsi, silniejsi, jednak to nie przestraszyło naszych chłopaków. Od pierwszych minut grali jak równy z równym posiadając swoje sytuacje strzeleckie, jednak na przeszkodzie albo stał bramkarz, albo słupek, bądź w ostatniej chwili strzał blokowany był przez rosłego obrońcę. Między 20, a 25 minuta gry dwie dłuższe piłki na napastnika spowodowały że na przerwę schodziliśmy z dwubramkową stratą. Druga połowa to znów wyrównana gra obu drużyn, sytuacje z obu stron i … kolejne dwie bramki przeciwników, wykorzystujących do cna swoje warunki fizyczne.

Włókniarz Białystok – Forty Piątnica 0:4