Drużyna

Wtorek

Czwartek

Piątek

.

 

Orlik

Mecheniak

19:00 – 20:30

Maj 27

Czerwiec  10/24

.

Sokólska Motoryka

18:00-19:00

Maj  20

Czerwiec 3/17

Sokólska Boisko

17:00-18:30

.

MOSP

17:00-18:30

Maj 23/30

Czerwiec 6/13/20

Drużyna

Wtorek

Czwartek

Piątek

Trampkarz /

Młodzik

Juzwa GR.1

MOSP

17:00-18:30

Sokólska Boisko

17:30-19:00

Maj 22

Czerwiec 5/19

Motoryka  Sokólska

17:00-18:00

Maj 29

Czerwiec 12/26

MOSP

17:00-18:30

Maj 23/30

Czerwiec 6/13/20

Młodzik

Juzwa GR.2

MOSP

17:00-18:30

Sokólska Boisko

17:30-19:00

Maj 29

Czerwiec 12/26

MOTORYKA  Sokólska

17:00-18:00

Maj 22

Czerwiec 5/19

MOSP

17:00-18:30

Maj 23/30

Czerwiec 6/13/20

Młodzik

Puławski / Szerszenowicz

MOSP

17:00-18:30

MOTORYKA  Sokólska

17:00-18:00

Maj 22

Czerwiec 5/19

MOSP

17:00-18:30

Maj 23/30

Czerwiec 6/13/20

mosir siemiatyczeW niedzielę odbył się ostatni w tym sezonie halowym turniej piłki nożnej, czas wychodzić na boisko, przecież jesteśmy piłkarzami a nie futsalistami.

A co do turnieju, nie ma co się załamywać wynik dużo gorszy niż gra. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem niż Gryf Gródek z którym przegraliśmy 0:1. Tu zadecydowała nasza nieskuteczność w pierwszych minutach meczu (między innymi słupek Kamila Tokarewicza) i bramka z połowy boiska z rzutu wolnego. Trzeba tu zaznaczyć iż zespół z Gródka w ciągu całych 12 minut, może 2 razy przekroczył naszą połowę.

Czytaj dalej

 Mońki herbXIII Halowy Turniej Piłki Nożnejturniej mońki junior starszy, Włókniarz I zdobył 3 miejsce, zdobywając jednocześnie króla strzelców 6 bramek Rafał Babul

W niedzielę 09.02.2014 o godzinie 9:00 w hali SP 1 w Mońkach rozegrano XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych o Puchar Burmistrza Moniek. W turnieju zagrano systemem „każdy z każdym” 7 drużyn: Promień Mońki I, Promień Mońki II, Włókniarz Białystok I, Włókniarz Białystok II, Warmia Grajewo, Mazur Ełk, Krypnianka Krypno.

 

Czytaj dalej

W dniu 15.02.1014  Włókniarz I nie doznał porażki zwyciężając cały turniej,sokółka Falcon

drużyna Włókniarz II zdobyła 5 miejsce

                         Wyniki:

Włókniarz I – Falcon Sokółka II 1-0           Włókniarz II – Falcon I 0-2

Włókniarz I – Falcon Sokółka I 2-2             Włókniarz II – Talent 0-0

Włókniarz I – Talent Białystok  2-0             Włókniarz II – KS Wasilków 2-2

Włókniarz I – Ks Wasilków  4-1                 Włókniarz II – Falcon Sokółka II 1-1

Włókniarz I – Włokniarz II 0-0                   Włókniarz II – Włókniarz I 0-0

 

 

25.01.2014

herb_Warmii

Wygrana Turnieju w Grajewie młodzik Juzwa

Wygrana Turnieju w Grajewie grupy  Juzwa, drużyna złożona z zawodników trampkarz i młodzik wygrała w finale Olimpie Zambrów 1:0.

 

 

 

Wyniki turnieju:                                                     Półfinały

Włókniarz – Ełk 4:1                                   Włókniarz – Krypnianka 2:1

Włókniarz – Olimpia Zambrów 1:1              Olimpia Zambrów – PROMIEŃ Mońki

Włókniarz – Warmia Grajewo 1:0

Czytaj dalej

PARTNER


SPONSORZY TECHNICZNI

TABELE WYNIKÓW