1. KARTA KWALIFIKACYJNA – proszę o wydrukowanie , wypełnienie i dostarczenie najpóźniej w dniu wyjazdu .

Karta_kwalifikacyjna_obóz_RAJGRÓD_2017

2. WYJAZD I POWRÓT – wyjeżdżamy w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 11 ( 10.30 zbiórka ) z Sokólskiej

samochody :  P. Pul – 3 osoby , P. Suszko – 3 osoby , P. Nowel – 3 osoby , P. Karpiński – 3   osoby , P. Zolnik – 3 osoby , P. Romanowicz – 3 osoby

– wracamy w sobotę 4 lutego o godzinie 11

samochody : P. Kazuczyk – 3 osoby , P. Nowel – 3 osoby , P. Chomaniuk – 3 osoby , P. Kondrat – 3 osoby , P. Cichanowicz – 3 osoby , P. Romanowicz – 3 osoby

3. CO ZABRAĆ – dresy i koszulki wyjściowe ( kto posiada ) ; getry , spodenki , koszulki do treningu ( 10 jednostek treningowych ) ; odzież termoaktywna i dresy do treningu ; czapka , rękawice ; buty treningowe ( halówki i turfy kto posiada ) ; ubrania na zmianę ; bielizna ; pidżama ; rzeczy higieny osobistej ( mydło , szczotka , pasta ) ; ręczniki ; klapki ; wodę na drogę

 

 



IMAG0092
W weekend 21-22.01.2017 drużyna młodzika KS Włókniarz Białystok (rocznik 2004/05) udała się na bardzo atrakcyjny turniej do Kiejdan (org. Kedainiai), położonych ok 50km od Kowna (Litwa). Turniej ten stał na wysokim poziomie, a Nasi podopieczni godnie reprezentowali Polskę na tle zespołów z Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi.

W każdym meczu chłopcy pokazywali nie małe umiejętności techniczne, oraz taktyczne, dokładając do tego wielką wolę walki. W tabeli końcowej zostali sklasyfikowani na 5 miejscu, co mimo iż jest nie małym osiągnięciem, nie do końca odzwierciedla potencjału Naszego zespołu w tym turnieju (opinie trenerów z innych drużyn). W żadnym meczu chłopcy nie odstawali umiejętnościami, a momentami wręcz dominowali na boisku, jednak jeśli można powiedzieć że czegoś zabrakło, to zdecydowanie skuteczności i odrobiny szczęścia.

Turniej na DUŻY PLUS, doświadczenie zebrane podczas tych dwóch dni turnieju, gdzie zagraliśmy z zespołami z aż 4 różnych krajów, nie odda nawet najlepszy trening. Gra na tak wielkiej i pięknej hali, gdzie swoje mecze rozgrywa nawet reprezentacja Litwy w koszykówkę (sport narodowy naszych sąsiadów), oraz wiele atrakcji, to coś, czego chłopcy nie zapomną do końca życia.
Już się zapowiedzieliśmy że wracamy tam za rok… tym razem po zwycięstwo!!!

Wyniki:
GRUPA A
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Nevezis Kedainiai (Litwa) 6:1
Jakacki 2x, Kurzyński 2x, Piech, Chim

KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Żalgiris Kowno (Litwa) 0:0
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – SC Grobinas (Łotwa) 0:1
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Fortuna Mińsk (Białoruś) 1:2
Chim

Grupa Mistrzowska:
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Ylenurme (Estonia) 0:2
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Fortuna Mińsk 1:5
Kurzyński
KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Nevezis Kedainiai (Litwa) 1:0
Chim

IMAG0074IMAG0055
IMAG0060

 

W ferie grafik zajęć nie uległ zmianie, trenujemy tak jak dotychczas.

Do zobaczenia na zajęciach 🙂

Trener Błażej, 509 165 350

IMAG0005Powołani:
Żuk, Chim, Kurzyński, Jakacki, Milewski, Anikiej, Sobocin, Drozdowski, Piech.
 
Wyjazd w sobotę o 7:30 z pod PG16 ul. Sokólska.
Zabieramy z sobą niebieskie koszulki Joma, czarne koszulki Joma, białe spodenki, białe getry, legitymacje, halówki i OCHRANIACZE (przypominam jak ostatnio grali litwini…)
 
Wziąć z sobą jakieś ciepłe ciuchy, to może zrobimy sobie małą wycieczkę po mieście, jakąś małą wojnę na śnieżki… 😀
 
Na drogę proszę o zabranie suchego prowiantu, gdyż na miejscu zaczniemy dopiero kolacją (ok godziny 19), a w dniu kolejnym mamy śniadanie i obiad…
 
Drużyny z jakimi gramy w grupie A:
1. Nevezik Kiejdany (Litwa)
2. Fortuna Mińsk (Białoruś)
3. Żalgiris Kowno (Litwa)
4. Grobinas SC (Łotwa)
5. WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK (Polska)
 
Turniej atrakcyjny, piękna hala, dużo grania (18min jeden mecz), tylko grać, zdobywać doświadczenie i godnie reprezentować klub jak i kraj 🙂

Znakomicie podczas turnieju Bambini Cup, organizowanego przez Akademię Malucha zaprezentowały się nasze Skrzaty. Najmłodsi zawodnicy Włókniarza – rocznik 2011 – zresztą jak i wszystkie ekipy uczestniczące w zawodach pokazały, że piłka nie jest już im obca.

Wszyscy młodzi piłkarze wykazali się ogromnym zaangażowaniem, nie brakowało pięknych goli, a co najważniejsze imprezie towarzyszyła świetna zabawa – a chyba o to najbardziej chodziło.

Wielkie brawa należą się organizatorom jak i wszystkim piłkarzom, którzy mogli uczestniczyć i rywalizować z chłopcami z innych drużyn w takim turnieju 🙂 Podziękowania kierujemy także rodzicom, którzy dzielnie wspierali wszystkich graczy:)

Warto dodać, że nie po raz pierwszy już świetnie poprowadzili imprezę Kreatorzy Emocji – brawo! 🙂

zdjęcia, źródło AKADEMIA MALUCHA

W nadchodząca sobotę – 14.01.2017, zespół Trampkarzy weźmie udział w Turnieju Halowym w Pułtusku.

15909060_1480357835315479_1923449707_o

Naszymi przeciwnikami w grupie turniejowej będą:

  • Młode Orłu Nadnarwianki II
  • AGAPE Białołęka Warszawa
  • MŁAWIANKA Mława
  • ASZWOJ Warszawa

W najbliższą sobotę (14.01) w hali UMB odbędzie się turniej BAMBINI CUP rocznika 2011. Wśród drużyn, które rywalizować będą w nadchodzącej imprezie nie zabraknie także i nas. W sobotnim turnieju wystawimy aż dwie drużyny. Dla niektórych z naszych chłopców będzie to debiut w takich zawodach.

Poniżej lista chłopców powołanych na sobotni turniej:

1. Gryc Sebastian
2. Uszyński Kuba
3. Hrubczyński Jakub
4. Kopczewski Ryszard Jakub
5. Wyszkowski Adam
6. Klejna Szymon
7. Skrzypek Maciej
8. Matysiewicz Grzegorz
9. Rudeczko Bartosz
10. Sobocin Jan
11. Talibski Tymoteusz
12. Łabuda Bartosz
13. Gawinowicz Paweł
14. Mozolewski Wiktor
15. Szymczyk Jakub
16. Lewandowski Ryszard

Uwaga jeśli kogoś z wyżej wymienionych osób zabraknie w sobotę (14.01), bardzo proszę o pilną informację.

Trener Błażej, 509 165 350.

W niedzielę 08.01.2017 zespół trampkarzy weźmie udział w Turnieju Halowym w Ełku organizowanym przez „Młode Talenty”

15095646_1772352846338592_6620877215938483841_n

W Turnieju wezmą udział dwa nasze zespoły. W grupie zawodników powołanych na turniej znaleźli się:

Bramkarze: Suszko M., Ciborowski Szymon,

Zawodnicy: Budel M., Siemionkowicz E., Krasowski M., Szupica O., Lindemann K., Wawrzeniuk K., Górka P., Woroniecki J., Grzybek B., Mici A., Czajkowski J., Dryl P., Mnich P., Charkiewicz M., Kalinowski F., Stasiewicz J.

Zbiórka w/w zawodników w niedzielę 08.01.2017 o godzinie 6:30 pod Hotelem TURKUS, Aleja Jana Pawła II 54.

Zabieramy ze sobą: stroje meczowe NIKE (kto posiada), buty do gry na hali, dresy klubowe (kto posiada), kanapki na cały dzień, składkę 40 zł (pokrycie kosztów transportu).

Powrót planowany jest na godzinę 18:00 – 18:30

Trener Marek Szerszenowicz (tel 606-901-149)

Miło mi jest poinformować , że drużyna nasza , dzięki dobrej grze ,  staje się atrakcyjnym przeciwnikiem dla najlepszych drużyn w regionie . Świadczy o tym zaproszenie na Puchar Zimy . System tych rozgrywek jest podobny do rozgrywek ligowych . 6 drużyn , każda drużyna organizuje turniej , duża grania , dużo nauki ….  Pierwszy taki turniej zostanie rozegrany w Łomży a organizatorem będzie Młodzieżowy Łks Łomża . Czekają nas także wyjazdy do Ełku ( Rona 03 Ełk ) , Ostrołęki ( AP Ostrołęka ) , oraz mecze w Białymstoku ( MOSP Jagiellonia , AP Talent , Włókniarz ). Na każdy taki turniej będzie powoływana inna kadra , żeby każdy mógł zagrać z dobrymi przeciwnikami i żeby każdy czegoś się nauczył . Bo takie turnieje to przede wszystkim nauka ale i granie o zwycięstwo , rywalizacja i dobra zabawa .

15826765_1073991246060728_8290349492416022126_n

Zagramy jeszcze w dwóch turniejach – 21 stycznia w Pułtusku i 28 stycznia w Dobrzyniewie . ( być może przyjmę jeszcze jakieś zaproszenia , których jest dużo – zależy od terminarzu Pucharu Zimy )

30 stycznia wyjeżdżamy na obóz , gdzie również zagramy trzy sparingi i zbierzemy kolejne doświadczenia ( np. nagranie sparingu i treningów i wspólne oglądanie i analizowanie )

Grafik treningów w Nowym Roku nie uległ zmianie ( nie ma treningu w piątek 06.01 – Boże Ciało i nie będzie treningów podczas drugiego tygodnia ferii dla tych co nie jadą na obóz ) .

 

PARTNER


SPONSORZY TECHNICZNI

TABELE WYNIKÓW