ORLIK/ ZAW. GR. NIEBIESKA / ZAW. GR. ZIELONA/  TABELAZDJĘCIA /HISTORIA

13.06.2016

W dniu 17 czerwca drużyna Włókniarz Białystok będzie uczestniczyć w Międzynarodowym Turniej w Kownie na Litwie . Swoje drużyny wystawiamy w dwóch kategoriach wiekowych , chłopcy urodzeni w 2006 i 2007 roku . Aby być dobrze przygotowanym do turnieju jedziemy dzień wcześniej czyli 16 czerwca ( wyjazd o godzinie 15 ) . Jedziemy bardzo dobrym autokarem z Firmy Biacomex .  Nocleg oraz pełne wyżywienie mamy zapewnione w Hotelu Ibis , który ma swoje hotele w całej Europie . Planowany powrót w piątek 17 czerwca późnym wieczorem .

Orlik Litwa

Kadra 2007

  1. Kazuczyk Kuba
  2. Chomko Maks
  3. Zolnik Staś
  4. Zajkowski Mikołaj
  5. Baczar Bartek
  6. Sadowski Szymon
  7. Nowel Wiktor
  8. Romanowicz Bartosz
  9. Grzywiński Dawid
  10. Jędrzejczyk Krystian

Kadra 2006

  1. Chomaniuk Kornel
  2. Kondrat Bartek
  3. Topajew Jeremi
  4. Dworakowski Kamil
  5. Suszko Paweł
  6. Cichanowicz Gracjen
  7. Dubowski Michał
  8. Melesza Olek
  9. Makal Łukasz
  10. Pul Robert
  11. Mancewicz Jan
  12. Czarniecki Maciej
  13. Karpiński Kuba

11.06.2016

Orlik – Turniej Ligowy

W środę rozegraliśmy swój ostatni w tym sezonie turniej ligowy,ludzik_v6_kolor www

którego organizatorem była drużyna Piasta Białystok .  Gospodarze tego dnia nie byli zbyt gościnni i wygrali oba mecze , z Włókniarzem II 3 – 1 , a z Włókniarzem I 1 – 0 .

Same mecze miały dość wyrównany przebieg , zwłaszcza mecz Włókniarza I z Piastem Białystok , w którym o naszej porażce zadecydowała bramka zdobyta z rzutu autowego . Z bardzo pozytywnej strony pokazali się chłopcy z Włókniarza II , którzy po wysokich porażkach w poprzednim turnieju bardzo się starali i co prawda ponieśli dwie porażki ale wynik 1 -3 z Piastem i 0 – 4 z Włókniarzem I wstydu nie przynoszą biorąc pod uwagę fakt że w większości chłopcy są o dwa lata młodsi.

Mimo porażki Włókniarz I wygrał grupę z dorobkiem 13 punktów , przed Piastem 8 punktów i Włókniarzem II 1 punkt .

09.06.2016

Orlik – Jaga Cup 2016

jcup26

Na 19 miejscu zakończyliśmy swój udział w Turnieju Jaga Cup . Pozycja odległa , ale przy odrobinie szczęścia i większej pewności siebie mieliśmy realną szansę żeby walczyć o miejsca 8 – 16 .

W pierwszym meczu z GKS Bełchatów przegraliśmy 1 – 0 . Mecz był bardzo wyrównany , gdzie dominowała waleczna gra w środku boiska. Na cztery minuty przed końcem mieliśmy wyborną sytuację do doprowadzenia do remisu . Najpierw rzut wolny pośredni z pola karnego , a następnie rzut karny . Niestety nie udało się wykorzystać ani jednej ani drugiej sytuacji . Nie wykorzystaliśmy też dwóch minut grając w przewadze jednego zawodnika .

W drugim meczu graliśmy z AP Talent Białystok, z którą wygraliśmy na ostatnim Turnieju w Hajnówce 2 – 1 . Niestety 3 dość szybko stracone bramki ustawiły przebieg meczu . Koledzy z Białegostoku kontrolowali wydarzenia na boisku . Mimo strzelonej bramki przez Olka Malesza i ambitnej gry wynik nie uległ zmianie i zanotowaliśmy drugą porażkę 3 – 1 .

Wygrywając w kolejnym meczu z Polonią Warszawa mielibyśmy realną szansę na zajęcie 4 pozycji w grupie i walkę o wspomniane miejsca 8 -16 . Długo utrzymywał się wynik 0 – 0 . Niestety większe doświadczenie w podobnych turniejach naszych przeciwników zaprocentował w samej końcówce spotkania i przegraliśmy 3 – 0 .

Największą przygodą całego Turnieju miał być dla nas mecz z Celtikiem Glasgow . I na pewno był. Nasi chłopcy widzieli jak profesjonalnym zespołem jest drużyna ze Szkocji , bo dzieliliśmy z nimi szatnię . 4 trenerów , masażysta , specjalne napoje , witaminy robiły olbrzymie wrażenie . Na boisku też różnica była ogromna . Przegraliśmy 13 – 0 ! Ale może żeby nie stres i zmęczenie , bo chłopcy włożyli olbrzymie siły w poprzednie trzy mecze , wynik mogłby być troche niższy . Ale na pewno tego przeżycia nikt nam nie odbierze .

W niedzielę rozgrywaliśmy swoje mecze na głównej płycie Stadionu Miejsckego w Białymstoku i pozostała nam walka o miejsca 17 – 20 . Mecz z FK Kowel w mojej opini był naszym najsłabszym meczem . Zabrakło takiego zaangażowania jak w meczach sobotnich co Ukraiński zespół wykorzystał i zasłużenie wygrał 6 – 1 . Bramkę w tym spotkaniu strzelił gościnnie grający w naszym zespole Kamil Żur , zawodnik urodzony w 2006 roku ale na co dzień trenujący w Młodzikach Trenera Marcina Augustynowicza . I wreszczcie w ostatnim meczu turnieju odnieśliśmy zwycięstwo . Po dużej przewadze z naszej strony i masie niewykorzystanych sytuacji pokonaliśmy Falcon Sokółka 2 – 1 . Strzelcami bramek byli Kuba Karpiński i Robert Pul .

Podsumowując . Przygoda była niesamowita . Nauka najlepsza z możliwych . Zebrane doświadczenie ogromne .

GALERIA ZDJĘĆ

Drużyna Włókniarz Białystok wystąpiła w składzie :

  1. Chomaniuk Korneljcup03
  2. Cichanowocz Gracjan
  3. Czarniecki Maciej
  4. Kondrat Bartosz
  5. Dubowski Michał
  6. Pul Robert
  7. Suszko Paweł
  8. Zajkowski Mikołaj
  9. Zolnik Stanisław
  10. Karpiński Jakub
  11. Malesza Aleksander
  12. Żur Kamil

03.06.2016

W dniach 4 i 5 czerwca uczestniczyć będziemy

w Międzynarodowym Turnieju Jaga Cup 2016

Będzie to niesamowita przygoda dla naszych chłopaków . Zagramy na pięknym Stadionie Miejskim ( w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią a w niedzielę na głównej płycie , gdzie swoje mecze rozgrywa Jagiellonia ) co na pewno jest dużym przeżyciem . Do tego trafiliśmy do bardzo silnej ale też bardzo fajnej grupy . Zagramy z Celtikiem Glasgow , Polonią Warszawa , GKS Bełchatów i AP Talent Białystok .

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców , kolegów i wszystkich którzy chcą swoim dopingiem pomóc chłopakom walczącym na boisku do odwiedzenia w tych dniach Stadionu Miejskiego . Miejsc na pewno nie zabraknie .

 Harmonogram Międzynarodowego Turnieju JAGA CUP 2016

Drużyna Włókniarz Białystok wystąpi w składzie :jaga cup 2016

  1. Chomaniuk Kornel
  2. Cichanowocz Gracjan
  3. Czarniecki Maciej
  4. Kondrat Bartosz
  5. Dubowski Michał
  6. Pul Robert
  7. Suszko Paweł
  8. Zajkowski Mikołaj
  9. Zolnik Stanisław
  10. Karpiński Jakub
  11. Malesza Aleksander
  12. Żur Kamil

Czytaj dalej

18.05.2016

Orlik – Porażka i remis w meczach z Piastem

zd17

W niedzielę rozegraliśmy swój drugi turniej ligowy w tym roku . Z powodu Pierwszej Komunii Świętej , w drużynie zabrakło kilku chłopaków , ale i tak zespoły Włókniarz I i Włókniarz II  liczyły po 14 zawodników.

Pierwszy mecz pomiędzy Włókniarzem II i Piastem Białystok zakończył się naszą wysoką porażką 0:8.

Trochę brakowało chłopakom wiary we własne możliwości i mecz oddali praktycznie bez walki .

Podobnie było w meczu pomiędzy Włókniarzem I i Włókniarzem II ( 9 :0 ) . Małym usprawiedliwieniem jest fakt że  w większości zawodnicy z Piasta byli od nas o dwa lata starsi i dużo wyżsi.

Natomiast mecz między Włókniarzem I i Piastem Białystok dostarczył bardzo duże emocji . Było sporo ciekawych akcji , obie drużyny miały swoje okazje na roztrzygnięcie spotkania , ale dobrymi interwencjami popisywali się bramkarze . Mecz zakończył się wynikiem 0:0 .To co mnie najbardziej cieszy to fakt że moi chłopacy walczyli o każdą piłkę , dużo biegali i widać było że robili wszystko żeby wygrać .

W tabeli prowadzi Włókniarz I z 10 punktami , drugi jest Piast z 5 punktami . Drużyna Włókniarz II na razie jest bez punktu , ale mamy jeszcze jeden turniej do rozegrania i przy ambitnej grze będzie można jakieś punkty zdobyć !

29.04.2016

Po zimowej przerwie w minioną niedzielę rozegraliśmy ludzik_v6_kolor wwwpierwszy z trzech turniejów ligowych w grupie wiekowej ORLIK Po jesiennych rywalizacjach z zespołem z Wasilkowa tym razem mamy w grupie drużynę Piasta Białystok .

Pierwszy mecz pomiędzy Piastem a Włókniarzem I przyniósł sporo emocji , fajnych akcji i ładnych bramek . Zwycięstwo 3 – 1 naszego zespołu było w pełni zasłużone , choć nie przyszło łatwo bo długo utrzymywał się wynik 1-1 .

Ale to był dopiero przedsmak emocji . Chłopcy z Włókniarza II pokazali prawdziwy charakter boiskowy . Szybko stracona bramka podziałała na nas bardzo mobilizująco . Za wszelką cenę dążyliśmy do wyrównania . Stworzyliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki i sztuka ta nam się udała tuż przed końcem meczu . Po pięknym prostopadłym podaniu Kamila Drozdowskiego bramkę strzelił Antek Dziemiańczyk . Bardzo cieszę się z tego remisu bo powinien on dodać chłopakom wiary we własne możliwości (czego zabrakło w meczu z Włókniarzem I, co skutkowało wysoką porażka 8-1).

Bardzo cieszy mnie wysoka frekwencja na turnieju . Drużyny Włókniarza I i Włókniarza II liczyły po 17 zawodników .

Brawo Chłopaki !!!

14.04.2016

Rozpoczynamy sezon Deichmann 2016, a to liczby:

1 – drużna chłopców i dziewczynekdeichmann

4 – drużyny dziewczyn

5 – drużyn chłopców

10 –  zgłoszonych naszych drużyn

50 – dziewczyn z KS Włókniarz

55 – chłopców z KS Włókniarz

105 – uczestników z KS Włókniarz !!!

Zbiórka wszystkich drużyn ul. Świętokrzyska boiska MOSP przy ostatnim żółtym kontenerze / szatni , minimum 30 min przed pierwszym meczem.

W razie nieobecności (tylko w wyjątkowych przypadkach, a na pewno nie „wyjazd do babci”) proszę o powiadomienie np. sms trenerów

No i oczywiście prosimy o gorący doping !!!

Aktualności, terminarze, wyniki, zdjęcia itp na kochamsport.pl

105 – uczestników z KS Włókniarz !!!

U 7

Finlandia (chłopcy i dziewczynki)  

17.04.2016    / mecz 1 – 13:10 godzina   / mecz 2 – 14:00 godzina  / Trener Wojciech Sokół

U 9

Finlandia   (dziewczynki)  

16.04.2016    / mecz 1 -9:15 godzina   / mecz 2 – 10:05 godzina / mecz 3 – 11:45  godzina/ Trener Wojciech Sokół

Cypr   (chłopcy)

16.04.2016    / mecz 1 -8:00 godzina   / mecz 2 – 8:50 godzina / mecz 3 – 10:55 godzina/ Trener Marcin Strzeliński / Marek Woronecki

 

U 11

Finlandia  (dziewczynki)  

17.04.2016    / mecz 1 -10:40 godzina   / mecz 2 – 12:45 godzina / Trener Wojciech Sokół

Jamajka (chłopcy)

17.04.2016    / mecz 1 -10:40 godzina   / mecz 2 – 11:30 godzina / Trener Marcin Strzeliński

Węgry (chłopcy)

17.04.2016    / mecz 1 -12:45 godzina   / mecz 2 – 13:35 godzina / Trener Marcin Strzeliński

 

U 13

Brazylia (dziewczyny)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

Hiszpania (dziewczyny)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

Polska (chłopcy)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

WKS (chłopcy)

16 – 17.04.2016 WOLNE  / trener Marcin Augustynowicz

23.02.2016

Wielkim sukcesem zakończył się dla nas turniej halowy Puszcza Cup 2016. hajnowka21
Po wspaniałych zawodach i niesamowitej grze wywalczyliśmy DRUGIE miejsce . Na siedem rozegranych meczów wygraliśmy aż pięciokrotnie , ponosząc dwie porażki . 15 zdobytych punktów pozwoliło nam się uplasować tuż za plecami bezkonkurencyjnych tego dnia chłopaków z AP Brylant Bielsk Podlaski ( 19 punktów )

 

Zdobyte miejsce na pewno bardzo cieszy i da nam wiary we własne umiejętności ( ja zawsze w to wierzyłem ) oraz doda pewności siebie . Ale ja najbardziej jestem dumny z postawy chłopaków . Ambicja , walka na boisku i do tego piękne akcje i bramki pokazały że praca którą wykonujemy na treningach idzie w dobrym kierunku .

Po prostu Włókniarz ORLIK Białystok – LWIE SERCE !!!

Wyniki naszych meczów :

Włókniarz – Gryf Gródek    3:0

Włókniarz – Ruch Wysokie Mazowieckie     2:1

Włókniarz – AP Talent Białystok     2:1

Włókniarz – Puszcza I Hajnówka     0:1

Włókniarz – AP Brylant Bielsk Podlaski   0:3

Włókniarz – Puszcza II Hajnówka    3:0

Włókniarz – AP Sukces Białystok      5:1

Strzelcy bramek :

Pul Robert                       4

Mancewicz Jan               3

Cichanowicz Gracjan     3

Malinowski Mateusz     2

Zolnik Staś                      1

Malesza Olek                  1

Suszko Paweł                  1

Najlepszym zawodnikiem KS Włókniarz został wybrany :

Czarniecki Maciek

CHŁOPAKI JESTEM Z WAS DUMNY . GRATULUJĘ

23.02.2016

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku z turnieju 

11.02.2016

drużyna zdjęcie Knieja obrobka

Wszystko co dobre zawsze się kończy . Nasz obóz zimowy też przeszedł już do historii ale to co się na nim nauczyliśmy pozostanie na długie lata . To co sobie zaplanowałem udało się zrealizować niemalże w 100% . Odbyliśmy 8 jednostek treningowych na hali , 4 jednostki na świeżym powietrzu ( w tym jedna karna ) , rozegraliśmy dwa sparingi ( przegrane 12-7 z Warmią Grajewo i 15-3 z MOSiR Grajewo rocznik 2005 ) . Jeden sparing z Roną Ełk nie doszedł do skutku ( w ostatniej chwili przeciwnicy odwołali przyjazd ) . Odbyliśmy jakże ważne odprawy o prawidłowym odżywianiu się i analizowaliśmy nagrane sparingi . Chłopcy też przeszli Chrzest na Piłkarza !

Zostały wręczone nagrody indywidualne : Kamil Dworakowski – Turbo Kozak , Gracjan Cichanowicz – Najbardziej wyróżniający się piłkarz obozu ( i nie tylko obozu ) oraz Staś Zolnik – najlepszy obozowicz ( co prawda utrzymywanie porządku w pokoju przez Stasia pozostawiało wiele do życzenia , ale był osobą zawsze uśmiechniętą , nienarzekającą , solidnie trenującą , dobrze zjadającą a do tego był najmłodszym uczestnikiem obozu ).

Obóz zakończyliśmy wspólnym ogniskiem w którym uczestniczyli także rodzice .

1_1000px

Na zakończenie ferii rozegraliśmy turniej w Hali Zwycięstwa w którym uczestniczyli prawie wszyscy zawodnicy grupy Orlik . I tu postawa chłopaków trochę zmąciła mój dobry humor po obozie . Bo zarówno miejsca ( rocznik 2007 – 10 miejsce , 2006 – 6 i 11 miejsce ) i postawa chłopaków na boisku pozostawiały wiele do życzenie . Na pewno zmęczenie po obozie miało spory wpływ na grę .

03.02.2016

     Za nami drugi dzień obozu zimowego w Knieji koło Rajgrodu .trenerowni nic nie umknie

W poniedziałek  po przyjeździe , zakwaterowaniu i zjedzeniu obiadu odbyliśmy pierwszy trening . Ciężkie zajęcia zaowocowały dobrym snem w nocy . We wtorek po porannym rozruchu śniadanie smakowało jak nigdy . Ranny trening i odprawa przedmeczowa ( analiza wideo sparingu z dziewczynami ) dobrze nas przygotowały do sparingu z Warmią Grajewo ( zwycięzca turnieju organizowanego przez KS Włókniarz 20 grudnia ) . Co prawda początek był słaby w naszym wykonaniu i szybko straciliśmy pięć bramek , ale potem graliśmy jak równy z równym by ostatecznie przegrać  12 – 7 . Środa będzie kolejnym ciężkim dniem , ale nikt nie narzeka bo wiemy że solidna praca zaowocuje . W czwartek gramy sparing z Roną Ełk a wieczorem chłopcy przejdą chrzest na piłkarza . Na piątek mamy także zaplanowane trzy treningi . W sobotę gramy mecz kontrolny z MOSiR Grajewo o 10 a potem mamy pożegnalne ognisko na które bardzo serdecznie zapraszamy rodziców ( w sumie nie macie wyjścia bo musicie przyjechać po swoje pociechy ????  !

GALERIA ZDJĘĆ z obozu 

POZDRAWIAMY Z KNIEJI

 

autor: Marcin Strzeliński

13.01.2016

Kto nie był i nie widział może nie uwierzyć jak dobrze grali nasi chłopcy na turnieju na Litwie . Niby pięć porażek i jedno zwycięstwo , niby przedostatnie miejsce … Można powiedzieć , że słabo . Ale tego jak walczyliśmy , ile serca zostawiliśmy na parkiecie nikt nam nie odbierze .

Ale od początku . Trafiliśmy do grupy A , która moim i nie tylko moim zdaniem była silniejsza niż grupa B . I już pierwszy mecz przyszo nam grać z późniejszym zwycięscą całego turnieju Talino Infonet . Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu i przegraliśmy wyraźnie – 5 : 2 , ale jak się okazało byliśmy jedyną drużyną która strzeliła bramki temu zespołowi . W kolejnym meczu przegraliśmy 1:0 z Kauno Fortuna. Mając cały czas przewagę , stwarzając kilka bardzo dobrych sytuacji popełniliśmy jeden błąd który przeciwnik bezlitośnie wykorzystał . Porażką 2 : 1 zakończył się nasz trzeci i ostatni mecz pierwszego dnia turnieju z Vilniaus Żaibas . I podobnie , to my byliśmy lepszym zespołem , to my stworzyliśmy więcej sytuacji i to my ….. przegraliśmy . W niedzielę mieliśmy do rozegrania jeszcze dwa mecze w grupie . Wygrywając je mieliśmy szanse grać o wysokie 5 miejsce w zawodach . Niestety porażki 2 : 0 z Kedainiu Nevezis  i 1 : 0 z FK Plavinas ( oczywiście znowu graliśmy lepiej od przeciwników ) spowodowały że zajeliśmy ostatnie miejsce w grupie .  Zabrakło trochę szczęścia , trochę konsekwencji w grze i  koncentracji przez całe mecze .

Na pocieszenie w meczu o 11 miejsce wygraliśmy 3 : 1 z SZK Pabrade .

Widać że zdecydowanie poprawiliśmy nasz boiskowy charakter , w naszej grze było dużo wiecej myślenia i realizacji założeń .

Do poprawy  skuteczność , bo stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji ,których nie potrafiliśmy zamienić na bramkę i eliminacja prostych błędów w obronie , które często kończyły się bramkami dla drużyn przeciwnych .

Bramki dla naszego zespołu strzelili :

Cichanowicz Gracjan X 2

Kondrat Bartek

Dubowski Michał

Topajew Jeremi

Pul Robert

Najwaleczniejszym zawodnikiem drużyny KS Włókniarz został wybrany Kondrat Bartek

A Najlepszymi zawodnikami byli : Chomaniku Kornel , Topajew Jeremi , Cichanowicz Gracjan , Pul Robert , Dworakowski Kamil , Kondrat Bartek , Zolnik Staś , Dubowski Michał , Malinowski Mateusz , Kużelewski Adam , Gierej Patryk , Drozdowski Kamil , Data Kacper

 

CHŁOPAKI JESTEM Z WAS DUMNY  !!!

Zdjęcia wkrótce

24.12.2015

puchary

W turnieju rozegranym 20 grudnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym bezkonkurencyjne okazały się ekipy z Grajewa i Bielska Podlaskiego , zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce . Największym objawieniem była drużyna dziewcząt KS Włókniarz. Każdemu trenerowi życzyłbym tak walecznego i charakternego zespołu .

Mnie jednak najbardziej interesuje postawa moich chłopaków . Nie zajęte miejsca , nie osiągnięte wyniki , bo na to jeszcze przyjdzie czas . Chciałem żeby ten turniej był dla nas nauką poprzez fajną zabawę . I pokazał on że tej nauki jeszcze bardzo dużo przed nami .

Zadanie jakie mieliśmy do zrealizowania były bardzo proste : krycie każdy swego z chęcią odbioru piłki , szybki powrót na własną połowę po jej stracie i wybijanie stałych fragmentów gry ( auty , rzuty wolne , centra ) do przodu na połowę przeciwnika . Niestety w pierwszych meczach zupełnie o tym zapomnieliśmy . Było widać duże nerwy w naszej grze . Nie zostały zrealizowane żadne założenia . Nie było zaangażowania , bezmyślna gra , a każdy stały fragment gry to było oddanie piłki drużynie przeciwnej . Męska rozmowa w szatni trochę pomogła i było widać że chłopcy zaczęli więcej myśleć na boisku w kolejnych meczach . Próbowaliśmy robić to co sobie założyliśmy i od razu była lepsza gra. Jakbyśmy do tego dołożyli większą ambicję i wolę walki byłbym bardzo zadowolony . Należę do ludzi optymistycznych więc widzę „szklankę do połowy pełną a nie do połowy pustą „ , dlatego jestem przekonany że z każdym treningiem , każdym meczem , każdym turniejem może być tylko lepiej .

Chciałbym bardzo podziękować rodzicom za pomoc w organizacji turnieju która stała na bardzo wysokim poziomie . Teraz kiedy już i ja i chłopacy wiemy nad czym mamy pracować postaramy się w następnych zawodach angażować się tak w grę jak WY w organizację.

Wyróżnienia w turnieju:

Król Strzelców – 4 / Dobrydnio Adrian (Warmia Grajewo)

Zawodnik – Awruk Kuba ( A.P. Brylant Bielsk Podlaski)

Bramkarka – Ostasiewicz Kornelia (Włókniarz Dziewczyny)

GALERIA ZDJĘĆ

                          I grupa 

           drużyna Punkty Bramki
1 Włókniarz Zielony 3 3:3
2 Włókniarz Dziewczyny 3 2:2*
3 Puszcza Hajnówka 3 2:2
4 A.P. Sukces Białystok 3 2:2

*wygrana w karnych 1:0

                      II grupa

         drużyna Punkty
1 Warmia Grajewo 9
2 A.P. Brylant 6
3 Włókniarz Niebieski 3
4 Włókniarz Czerwony 0

 

Wyniki:

o 7 miejsce:

A.P. Sukces Białystok 1 – 0  Włókniarz Czerwony

o 6 miejsce:

Puszcza Hajnówka 1- 0 Włókniarz Niebieski

Półfinały:

Włókniarz Dziewczyny 0 – 3 Warmia Grajewo

Włókniarz Zielony 0 – 2 A.P. Brylant Bielsk Podlaski

o 3 miejsce

Włókniarz Zielony *0 – 0 Włókniarz Dziewczyny

*w karnych 2:1

Finał

Warmia Grajewo 0 – 0 A.P. Brylant Bielsk Podlaski

*w karnych 2:1

 

Autor: Marcin Strzeliński

18.12.2015

 

turniej świąteczny prawidlowy

Grupa A                                                           Grupa B

1 Włókniarz II Białystok                              1 Włókniarz I Białystok

2 Włókniarz Dziewczyny                              2 Warmia Grajewo

3 A.P. Sukces Białystok                              3  A.P. Brylant Bielsk Podlaski

4 Puszcza Hajnówka                                   4  Włókniarz III Białystok

 

Harmonogram rozgrywek:

NUMERMECZU GODZINA POMIĘDZY ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK
1 10:05 GR I 1-2 WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK PUSZCZA HAJNÓWKA
2 10:19 GR II 1-2 WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK WARMIA GRAJEWO
3 10:33 GR I 3-4 Włókniarz Dziewczyny A.P. SUKCES BIAŁYSTOK
4 10:47 GR II 3-4 A.P. BRYLANT BIELSK PODLASKI WŁÓKNIARZ III BIAŁYSTOK
5 11:01 GR I 1-3 WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK Włókniarz Dziewczyny
6 11:15 GRII 1-3 WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK A.P. BRYLANT BIELSK PODLASKI
7 11:29 GR I 2-4 PUSZCZA HAJNÓWKA A.P. SUKCES BIAŁYSTOK
8 11:43 GR II 2-4 WARMIA GRAJEWO WŁÓKNIARZ III BIAŁYSTOK
9 11:57 GR I 1-4 WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK A.P. SUKCES BIAŁYSTOK
10 12:11 GR II 1-4 WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK WŁÓKNIARZ III BIAŁYSTOK
11 12:25 GR I 2-3 PUSZCZA HAJNÓWKA Włókniarz Dziewczyny
12 12:39 GRII 2-3 WARMIA GRAJEWO A.P. BRYLANT BIELSK PODLASKI

13.10.2015

 

13.10.2015

druzyna_logo

Turniejem organizowanym przez KS Wasilków zakończyliśmy rozgrywki ligowe w tym roku .

Same zawody były dla mnie jako trenera pozytywnym zaskoczeniem . Widziałem w chłopakach dużo ambicji i zaangażowania  . Śmiało mogę powiedzieć że każdy dał z siebie wszystko .

Momentami graliśmy z drużyną z Wasilkowa jak równy z równym . Nikt nie odstawiał nogi i to nasi starsi koledzy z zespołu przeciwnego często schodzili z boiska z płaczem .

Chłopcy z grupy niebieskiej długo prowadzili 1 -0 , mając okazje do strzelenia kolejnych bramek. Remis do przerwy uważam za wielki sukces , jak też końcowy wynik ( 1- 4 ) .

2

Zespół pomarańczowych dość szybko stracił pięć bramek , ale się nie poddał .  W drugiej połowie chłopcy pokazali olbrzymi charakter i nie pozwolili  sobie na strzelenie kolejnych goli , sami mając okazję na strzelenie honorowej bramki .

Wielkie BRAWA zarówno dla drużyny niebieskiej jak i pomarańczowej !!!

Przed nami kilka miesięcy spokojnej ale ciężkiej pracy na hali , po to żeby na wiosnę pokazać że to WŁÓKNIARZ rządzi w Białymstoku .

Wyniki :

Włókniarz Pomarańczowy – KS Wasilków                   0 – 5

Włókniarz Niebieski – KS Wasilków                            1 – 4

Włókniarz Pomarańczowy – Włókniarz Niebieski         3 – 9

30.09.2015

wwwW niedzielę 27 września rozegraliśmy drugi turniej . Pomimo dwóch porażek z drużyną z Wasilkowa jestem zadowolony z postawy chłopaków . Widać było większe chęci do gry , było więcej biegania i zaangażowania . Zaowocowało to znacznie mniejszymi porażkami , w porównaniu z pierwszym turniejem . I do tego jedna i druga drużyna Włókniarza stworzyła sobie kilka sytuacji do strzelenia bramek z większymi i silniejszymi chłopakami z drużyny przeciwnej .

 

Widać że praca wykonywana na treningach przynosi korzyści ale na efekt finalny trzeba jeszcze trochę poczekać . Jak to się mówi ” trening czyni mistrza ” ,  czyli MAŁYMI KROKAMI DO PRZODU !

Wyniki drugiego turnieju ORLIK :

Włókniarz I – Włókniarz II   6-1

Włókniarz I – KS Wasilków 0-6

Włókniarz II – KS Wasilków 0-6

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW