druzyna_logo

Turniejem organizowanym przez KS Wasilków zakończyliśmy rozgrywki ligowe w tym roku .

Same zawody były dla mnie jako trenera pozytywnym zaskoczeniem . Widziałem w chłopakach dużo ambicji i zaangażowania  . Śmiało mogę powiedzieć że każdy dał z siebie wszystko .

Momentami graliśmy z drużyną z Wasilkowa jak równy z równym . Nikt nie odstawiał nogi i to nasi starsi koledzy z zespołu przeciwnego często schodzili z boiska z płaczem .

Chłopcy z grupy niebieskiej długo prowadzili 1 -0 , mając okazje do strzelenia kolejnych bramek. Remis do przerwy uważam za wielki sukces , jak też końcowy wynik ( 1- 4 ) .

2

Zespół pomarańczowych dość szybko stracił pięć bramek , ale się nie poddał .  W drugiej połowie chłopcy pokazali olbrzymi charakter i nie pozwolili  sobie na strzelenie kolejnych goli , sami mając okazję na strzelenie honorowej bramki .

Wielkie BRAWA zarówno dla drużyny niebieskiej jak i pomarańczowej !!!

Przed nami kilka miesięcy spokojnej ale ciężkiej pracy na hali , po to żeby na wiosnę pokazać że to WŁÓKNIARZ rządzi w Białymstoku .