Apetyt rośnie w miarę jedzenia !!!

Jakby mi ktoś powiedział miesiąc temu , że będę czuł niedosyt po tym jak moja drużyna dozna jednej porażki na pięć meczy to bym nie uwierzył . A jednak ….

Kolejny bardzo udany weekend w wykonaniu chłopaków z Włókniarza I ( zwycięstwo , 3 remisy i porażka ) i Włókniarza II ( dwa zwycięstwa , dwa remisy i porażka ) .

Ale mały niedosyt pozostał , gdyż Włókniarz II wygrywał z Koroną Dobrzyniewo 2 – 1 , która jest bezpośrednim rywalem w walce o pierwsze miejsce w grupie , by ostatecznie przegrać 2 – 3 . Szkoda tej porażki , bo zwycięstwo dawało nam powrót na szczyt tabeli , dzięki młodszym kolegom z Włókniarza I , którzy przez swoją heroiczną postawę wywalczyli remis właśnie z Koroną ” urywając ” im dwa punkty . Niestety ta porażka i remis w ostatnim meczu sprawiły , że rywal zwiększył swoją przewagę .

A już tak na ” chłodno ” jestem zadowolony z postawy zespołu , bo widać było że dają z siebie wszystko . I za to Wielkie dzięki dla Was Chłopaki .

Z kolei postawa Włókniarza I z turniej na turniej coraz bardziej mnie zachwyca . Ci młodsi chłopcy pokazują czym w piłce jest ambicja , determinacja , wola walki . Dzięki tym cechom grają jak równy z równym ze wszystkimi zespołami w grupie . BRAWO

Wyniki Włókniarz I

Włókniarz I – Korona                 1 : 1 ( Krystian Jędrzejczyk )

Włókniarz I – Włókniarz II        0 : 1 ( Michał Dubowski )

Włókniarz I – Hetman               1 : 1 ( Dawid Grzywiński )

Włókniarz I – Podlasiak             2 : 0 ( Dawid Grzywiński , Krystian Jędrzejczyk )

Włókniarz I – Jastrząb              0 : 0

Wyniki Włókniarz II

Włókniarz II – Jastrząb            2 : 0 ( Staś Zolnik , Patryk Gierej )

Włókniarz II – Podlasiak           1 : 1 ( Michał Dubowski )

Włókniarz II – Korona             2 : 3 ( Staś Zolnik , Kacper Data )

Włókniarz II – Hetman             0 : 0

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW