Dwa kolejne turnieje ligowe za nami

W grupie 12 kategorii Orlik toczą się bardzo wyrównane pojedynki . Oprócz drużyny MOSP , która odniosła komplet zwycięstw , każdy może wygrać z każdym . Świetnie radzą sobie nasi chłopcy z Wókniarza . Na 15 rozegranych meczy przegraliśmy tylko 4 (trzy z MOSPem i jedną z Gródkiem) . Reszta pojedynków była bardzo zacięta a najczęściej padał wynik 0 : 0 . Po bardzo udanym turnieju w Gródku , gdzie wygraliśmy dwa mecze , jeden zremisowaliśmy i dwa minimalnie przegraliśmy , byliśmy na 2 miejscu w tabeli .

W turnieju 3 organizowanym przez BKS Jagiellonia dopadła nas niemoc strzelecka . Mimo bardzo wielu sytuacji w każdym z meczy , dopiero w ostatnim udało się nam strzelić bramki i wygrać . Pozostałe mecze kończyły się wynikiem 0 : 0 , i porażką z MOSPem . Szkoda najbardziej punktów straconych z autsajderem grupy BKS . Ten remis kosztował nas utratę drugiego miejsca na rzecz Gryfiku Gródek . Na szczęście są jeszcze trzy turnieje i jestem przekonany że wrócimy na drugie miejsce dające awans do grupy mistrzowskiej .

Wyniki :

Włókniarz – BKS                 3 : 0 ( Mikołaj Zajkowski , Kamil Dworakowski i Sam. ) i 0 : 0

Włókniarz – MOSP 2     4 : 0 (Maciek Czarniecki ,Robert Pul ,Kondrat Bartosz ,Kuba Karpiński)            i 4 : 0                    ( Gracjen       Cichanowicz , Robert Pul , Mateusz Malinowski , Kondrat Bartosz )

Włókniarz – Gryfik            0 : 1 i 0 : 0

Włókniarz – Michałowo   0 : 0 i 0 :0

Włókniarz – MOSP           0 : 2 i 0: 4

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW