Turniej SRT Rozwijamy Talenty dla Włókniarza Białystok!!!

Orlik Wawa 2015 luty www

 

Wielkim sukcesem zakończył się Turniej Halowy SRT Rozwijamy Talenty organizowany w podwarszawskim Halinowie, gdzie nasz zespół rocznika 2004 odniósł piękne zwycięstwo.

W turnieju uczestniczyły  zespoły z Mazowsza plus jeden przedstawiciel Podlasia – KS Włókniarz Białystok 2004 i to właśnie chłopcy mający najdalszą drogę do domu odnieśli zwycięstwo w całym turnieju.

Rozgrywki zaczęliśmy bardzo dobrze gdyż po bramce Fabiana Klisiatysa wygraliśmy 1:0 z gospodarzem turnieju SRT Młode Orły Halinów.

Terminarz tak chciał że od razu po skończonym meczu z kolegami z Halinowa musieliśmy zagrać mecz z Victorią Sulejówek, zmęczenie i kilka indywidualnych, prostych błędów nie pozwoliło na pokazanie pełnię swoich umiejętności i musieliśmy uznać wyższość kolegów z Sulejówka 2:0.

Następny mecz graliśmy z Huraganem Wołomin, z którym mieliśmy spore rachunki do wyrównania za pierszy w tym sezonie turniej w Warszawie gdzie polegliśmy sromotnie, rewanż udał się w pełni i wygraliśmy to spotkanie 2:1 po miłej dla oka grze i dwóm bramkom strzelonym przez Dominika Nowakowskiego.

Ostatni mecz w grupie zagraliśmy z faworyzowaną w tym turnieju  Unią Warszawa, awans do ćwierćfinałów mieliśmy zagwarantowany jednak wynik tego spotkania decydował o rozstawieniu w fazie pucharowej. Po meczu walki i pokazie konsekwencji w działaniu zremisowaliśmy z kolegami z Warszawy 0:0, zajmując 2 miejsce w grupie.

W ćwierćfinale los rzucił nas na drużynę Korony Jadów, gdzie po wielu pięknych ale również niewykorzystanych sytuacjach przede wszystkim z naszej strony zremisowaliśmy 0:0 i o tym kto awansuje do półfinału decydowały rzuty karne. w tym okazaliśmy się zdecydowanie lepsi, a w dużej mierze zawdzięczamy to perfekcyjnej formie naszego bramkarza Macieja Anikieja który nie puścił żadnego karnego, a po strzelonych dwóch przez Michała Żuka i Fabiana Klisiatysa awansowaliśmy do półfinałów.

Półfinał udowodnił że nie z przypadku znaleźliśmy się tam gdzie się znaleźliśmy, pewna choć skromna wygrana 1:0 z APN Mińsk Mazowiecki i finał jest nasz. Bramka z rzutu wolnego w samo okienko niezawodnego w tym turnieju Fabiana Klisiatysa.

FINAŁ. Po raz drugi przyszło nam zmierzyć się z drużyną Unii Warszawa. Zespół nasz poniesiony falą zwycięstw co dodało dużej pewności siebie wygrał po dramatycznej i heroicznej momentami grze z faworyzowanymi kolegami z Warszawy 1:0, po ładnej koronkowej akcji całego zespołu i pięknym uderzeniu w samo okienko Michała Żuka (wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju!!)

Grupa B:

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – RST Młode Orły Halinów 1:0(Klisiatys)

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Victoria Sulejówek 0:2

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Huragan Wołomin 2:1(Nowakowski 2x)

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Unia Warszawa 0:0

Ćwierćfinał:

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Korona Jadów 0:0 (rz.karne 2:0 – Żuk, Klisiatys)

Półfinał:

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – APN Mińsk Mazowiecki 1:0(Klisiatys)

FINAŁ:

WÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Unia Warszawa 1:0(Żuk)

 

Skłąd:

Anikiej Maciej, Pietrewicz Filip, Sobocin Dominik, Klisiatys Fabian, Żuk Michał, Milewski Eryk, Jasiński Szymon, Charkiewicz Emil, Kurzyński Partyk,Nowakowski Dominik, Jakacki Jakub

Wielkie gratulacje i oby ten sukces był motywacją do jeszcze cięższej pracy i w dalszym ciągu się rozwijać.

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW