Bardzo udanie zakończyły się dla nas rozgrywki ligowe w kategorii Orlik . ludzik_v6_kolor www
Wszystkie trzy drużyny jakie mieliśmy wystawione , awansowały do grup mistrzowskich . Bardzo mnie cieszy zarówno wynik , jak i postawa na boisku . Widać było z meczu na mecz lepszą grę i coraz więcej pewności siebie . Nie brakowało ładnych akcji , pięknych bramek , zaangażowania i dramaturgii . 30 rozegranych meczy , wiele minut spędzonych na boisku , porażki i zwycięstwa . I na koniec upragniony awans . Dla takich chwil warto być trenerem ! Dziękuję Wam Chłopaki !

WŁÓKNIARZ I

Największa niespodzianka i największy szacunek . Sam awans do grupy mistrzowskiej to jedno , ale najmniej straconych bramek ze wszystkich drużyn  pokazuje ile trzeba mieć w sobie charakteru żeby walczyć jak równy z równym ze starszymi kolegami . Wszyscy zasłużyli na najwyższe słowa uznania . Najlepszymi strzelcami w drużynie byli : Dawid Grzywiński 9 bramek i Wiktor Nowel 6 bramek . Sukcesu by nie było gdyby nie świetna postawa w bramce Krzyśka Małyszko i Kuby Kazuczyka w obronie !

WŁÓKNIARZ II

Do ostatniego meczu trwała rywalizacja o pierwsze miejsce w grupie między nami a Koroną Dobrzyniewo . Niestety zabrakło jednego punktu . Ale 19 zwycięstw , 7 remisów i tylko 4 porażki to też bardzo dobry wynik . Z przyjemnością oglądałem nasze mecze , a serce bardzo mi się radowało jak widziałem akcje ćwiczone na treningu . Jak widziałem spokój w sytuacjach podbramkowych i zwycięskie pojedynki jeden na jeden . Widać że treningi nie poszły w las . Najlepszymi strzelcami zostali : Staś Zolnik 15 bramek i Dubowski Michał 11 bramek . Największym moim odkryciem został Patryk Gierej z konieczności przesunięty na obronę . Świetnie tam się odnalazł a do tego dołożył jeszcze 4 bramki !

WŁÓKNIARZ III

W tej grupie można powiedzieć że walka toczyła się między 4 zespołami : Gryfik Gródek , KS Michałowo , MOSP II i Włókniarz III  ( MOSP I był poza zasięgiem , BKS zdecydowanie odstawał ) . Wszystkie mecze były bardzo wyrównane . Każdy wygrywał i przegrywał z każdym . Mecze zazwyczaj kończyły się jednobramkową wygraną którejś z drużyn . Tym bardziej cieszę się że to nam udało się awansować , choć 2 miejsce w tabeli powinno należeć do nas , tylko słabsza postawa w ostatnim turnieju spowodowała że ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce . Zebraliśmy cenne doświadczenia : Musieliśmy odrabiać straty , wygrywać mecze które musieliśmy wygrać ( co nie jest takie łatwe ) , utrzymywać korzystny wynik . Byliśmy bardzo blisko sprawienia sensacji i zremisowania z MOSPem I . Długo utrzymywał się wynik 1:1 , niestety przegraliśmy , tracąc bramkę na 90 sekund przed końcem . Ale i tak byliśmy jedynym zespołem który strzelił 2 bramki tej drużynie . Najlepsi strzelcy : Robert Pul 12 bramek i Kuba Karpiński 11 bramek .

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW