Rocznik 2006

Trzy porażki , remis i zwycięstwo  chłopców z rocznika 2006 KS Włókniarz Białystok  i dziewiąte miejsce to wynik osiągnięty na Międzynarodowym Turnieju w Kownie na Litwie. Co prawda moje oczekiwania były większe i po cichu liczyłem na zdecydowanie wyższe miejsce. Same mecze pokazały, że niewiele nam brakuje do osiągania lepszych wyników. Zdecydowanie poprawiliśmy grę obronną i widać po chłopakach że dają z siebie wszystko, ale szwankuje skuteczność. W każdym z meczy, jeszcze przy stanie 0 – 0 mieliśmy dobre sytuacje do strzelenia bramek, niestety zabrakło spokoju w wykończeniach akcji. Widać po chłopakach, że bardzo chcą i to czasami przeszkadza w podejmowaniu dobrych decyzji na boisku. Każdy taki turniej to dobra lekcja na przyszłość i kiedyś to musi zaprocentować .

Wyniki meczy grupowych :włókniarz herb

Włókniarz – Fortuna     0 : 2

Włókniarz – Siauliu FA  0 : 4

Włókniarz – Tauras        1 : 1 ( Gracjan Cichanowicz )

Włókniarz – Garliava     0 : 4

Mecz o miejsce 9 :

Włókniarz – Nevezis      2 : 0 ( Maciek Czarniecki , Gracjan Cichanowicz )

Rocznik 2007

Z kolei na 9 miejscu  drużyna chłopaków z rocznika 2007 KS Włókniarz Białystok złożył się następujący bilans : 3 porażki , 2 remisy i zwycięstwo . Zagraliśmy bardzo ambitnie i gdyby nie to, że było nas mało ( tylko 3 chłopaków na zmianę ) moglibyśmy się pokusić o jeszcze lepszy wynik, bo mecze były bardzo wyrównane. Dla większości chłopaków był to pierwszy tego typu turniej i duża przygoda i to jest najważniejsze .

Wyniki meczy grupowych :

Włókniarz – Tauras        0 : 4

Włókniarz – Naikas         1 : 2 ( Staś Zolnik )

Włókniarz – Atmosfera  0 : 4

Włókniarz – Ązuolas B    1 : 1 ( Mikołaj Zajkowski )

Włókniarz – Spartukai     0 : 0

Mecz o 9 miejsce

Włókniarz – Ązuolas A    2 : 0 ( Staś Zolnik , Paweł Wasilewski )

Dziękuję wszystkim rodzicom za umożliwienie wyjazdu chłopaków na ten Turniej. Dziękuję rodzicom towarzyszącym nam  za pomoc i za doping. Wasza cierpliwość i ofiarność na pewno w przyszłości będzie nagrodzona . Dziękuję 

autor: Marcin Strzeliński

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW