W dniach 9-10 stycznia drużyna Orlik Ks Włókniarz Białystok będzie uczestniczyć w międzynarodowym turnieju na Litwie . W przepięknej Arenie Sportowej                            ( http://www.kedainiu-arena.lt/ ) w mieście Kiejdany oddalonym o 30 km od Kowna wezmą udział drużyny z Litwy , Polski , Białorusi , Łotwy , Rosji i Estoni .

Program Turnieju i Podział Na Grupy

Jedziemy tam przeżyć wspaniałą przygodę , dobrze się bawić i może sprawić jakąś niespodziankę zajmując wysokie miejsce w Turnieju . Żeby być dobrze przygotowanym do meczy wyjeżdżamy dzień wcześniej ( piątek  godz. 17 ul. Sokólska ) , będziemy spali w Hotelu o wysokim standardzie ( http://www.grejausnamas.lt/en/ ) i mamy zapewnione wszystkie niezbędne rzeczy aby nasz wyjazd był komfortowy . Nic tylko WYGRYWAĆ !

Turniej ten jest nagrodą dla chłopaków : z największą frekwencją na treningach , przykładających się do zajęć i zdyscyplinowanych .

Jest to też motywacja dla zawodników którzy zostają w Białymstoku , że nie liczą się tylko umiejętności piłkarski ale przede wszystkim rzetelne podejście do swoich obowiązków .

 

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW