PIĄTEK

Z bardzo dobrej strony pokazała się drużyna Włókniarza III w swoim pierwszym turnieju ligowym organizowanym przez MOSP Białystok . W niespełna dwie godziny rozegraliśmy pięć meczy . Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie i rywalizacja była zacięta do ostatnich minut . Z wyjątkiem drużyny BKS Jagiellonia , która poniosła same porażki , poziom był bardzo wyrównany . Dlatego tym bardziej cieszy rezultat osiągnięty przez naszych chłopców : trzy zwycięstwa , remis i jedna porażka po pierwszej rundzie daje nam drugie miejsce w tabeli . Oby tak dalej .

Wyniki piątkowych meczy :

MOSP – Włókniarz                          1 : 0

MOSP II – Włókniarz                      0 : 1

KP Michałowo – Włókniarz               0: 1

Gryfik Gródek – Włókniarz               1 : 1

BKS Jagiellonia – Włókniarz             0 : 7

 

SOBOTA

W sobotę i niedzielę uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Turnieju FOOTBAL FESTIWAL w Olecku . Po udanych meczach ligowych w piątek przystępowaliśmy do swoich meczy z dużym optymizmem . Niestety rzeczywistość okazała się inna i szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię . Przegraliśmy wszystkie swoje mecze w grupie :

Jagiellonia – Włókniarz                             6 : 0

Sdushor Kaliningrad – Włókniarz               5 : 0

Pogoń Siedlce – Włókniarz                       2 : 0

Tigrid Talin – Włókniarz                           5 : 1

MKS Ełk – Włókniarz                                3 : 0

AP Talent – Włókniarz                             4 : 0

FK Klaipeda – Włókniarz                        5 : 0

 

Bardzo bolą porażki z Pogonią i MKS . Były to drużyny w naszym zasięgu i tylko proste błędy i brak odpowiedniej reakcji na stracone bramki były przyczyną naszych porażek . Smutek , rozczarowanie , złość towarzyszyły na podczas kolacji i wieczornego spaceru .

 

NIEDZIELA

Kiedy wydawać by się mogło że znowu wrócimy do domu z ostatnim miejscem nastąpiło przebudzenie . W meczu z Wigrami II Suwałki nasi chłopcy zremisowali 1 : 1 . Pomimo , że przegrywaliśmy 1 : 0 walczyliśmy do końca . W końcu bramka stracona nas nie podłamała i zdołaliśmy strzelić bramkę dającą remis a przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić o zwycięstwo . Podbudowani remisem , nabraliśmy pewności siebie i wygraliśmy 3 ostatnie mecze  :

MUKS Płaska – Włókniarz        0 : 3

Dainava Alytus – Włókniarz     1 : 2

FK Klaipeda II – Włókniarz     0 : 1

W ogólnym rozrachunku zajęliśmy 12 miejsce ex-aequo z Wigrami II Suwałki ( 10 punktów ) na 16 zespołów , co uważam że jest naszym małym sukcesem biorąc pod uwagę fakt że był to bardzo silnie obsadzony turniej .

Strzelcy Bramek :

Mancewicz Janek   –  3

Dworakowski Kamil , Dubowski Michał , Kondrat Bartek , Malesza Oleg , Zolnik Staś  – 1

Wielkie podziękowania wszystkim rodzicom za możliwość wyjazdu na ten turniej .

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW