drużyna zdjęcie Knieja obrobka

Wszystko co dobre zawsze się kończy . Nasz obóz zimowy też przeszedł już do historii ale to co się na nim nauczyliśmy pozostanie na długie lata . To co sobie zaplanowałem udało się zrealizować niemalże w 100% . Odbyliśmy 8 jednostek treningowych na hali , 4 jednostki na świeżym powietrzu ( w tym jedna karna ) , rozegraliśmy dwa sparingi ( przegrane 12-7 z Warmią Grajewo i 15-3 z MOSiR Grajewo rocznik 2005 ) . Jeden sparing z Roną Ełk nie doszedł do skutku ( w ostatniej chwili przeciwnicy odwołali przyjazd ) . Odbyliśmy jakże ważne odprawy o prawidłowym odżywianiu się i analizowaliśmy nagrane sparingi . Chłopcy też przeszli Chrzest na Piłkarza !

Zostały wręczone nagrody indywidualne : Kamil Dworakowski – Turbo Kozak , Gracjan Cichanowicz – Najbardziej wyróżniający się piłkarz obozu ( i nie tylko obozu ) oraz Staś Zolnik – najlepszy obozowicz ( co prawda utrzymywanie porządku w pokoju przez Stasia pozostawiało wiele do życzenia , ale był osobą zawsze uśmiechniętą , nienarzekającą , solidnie trenującą , dobrze zjadającą a do tego był najmłodszym uczestnikiem obozu ).

Obóz zakończyliśmy wspólnym ogniskiem w którym uczestniczyli także rodzice .

1_1000px

Na zakończenie ferii rozegraliśmy turniej w Hali Zwycięstwa w którym uczestniczyli prawie wszyscy zawodnicy grupy Orlik . I tu postawa chłopaków trochę zmąciła mój dobry humor po obozie . Bo zarówno miejsca ( rocznik 2007 – 10 miejsce , 2006 – 6 i 11 miejsce ) i postawa chłopaków na boisku pozostawiały wiele do życzenie . Na pewno zmęczenie po obozie miało spory wpływ na grę .

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW