Po zimowej przerwie w minioną niedzielę rozegraliśmy ludzik_v6_kolor wwwpierwszy z trzech turniejów ligowych w grupie wiekowej ORLIK Po jesiennych rywalizacjach z zespołem z Wasilkowa tym razem mamy w grupie drużynę Piasta Białystok .

Pierwszy mecz pomiędzy Piastem a Włókniarzem I przyniósł sporo emocji , fajnych akcji i ładnych bramek . Zwycięstwo 3 – 1 naszego zespołu było w pełni zasłużone , choć nie przyszło łatwo bo długo utrzymywał się wynik 1-1 .

Ale to był dopiero przedsmak emocji . Chłopcy z Włókniarza II pokazali prawdziwy charakter boiskowy . Szybko stracona bramka podziałała na nas bardzo mobilizująco . Za wszelką cenę dążyliśmy do wyrównania . Stworzyliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki i sztuka ta nam się udała tuż przed końcem meczu . Po pięknym prostopadłym podaniu Kamila Drozdowskiego bramkę strzelił Antek Dziemiańczyk . Bardzo cieszę się z tego remisu bo powinien on dodać chłopakom wiary we własne możliwości (czego zabrakło w meczu z Włókniarzem I, co skutkowało wysoką porażka 8-1).

Bardzo cieszy mnie wysoka frekwencja na turnieju . Drużyny Włókniarza I i Włókniarza II liczyły po 17 zawodników .

Brawo Chłopaki !!!

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW