Kolejny krok ku sportowej przyszłości za nami

 

W dniach 12 – 18 sierpnia udaliśmy się w składzie 22 osobowym na obóz do Gołdapi . Z punktu widzenie trenera obóz jest jednym z najważniejszych elementów szkolenia młodych piłkarzy . Można w spokoju popracować nad elementami piłkarskimi i taktycznymi . Bardzo ważną rolą jest także budowanie charakteru drużyny . Dyscyplina , koleżeństwo , obozowe obowiązki , dbanie o czystość ( zarówno osobistą jak i w pokojach ) , odpowiedzialność zbiorowa . Wszystko to zaprocentuje w przyszłości .

Odbyliśmy 10 treningów na boisku i w terenie . 3 treningi taktyczne ( wyświetlanie słabych i dobrych stron każdego zawodnika ) . Rozegraliśmy 3 sparingi : z Warmią Grajewo przegraliśmy 10 – 1 , z Romintą Gołdap wygraliśmy 8 – 2 i z Promieniem Mońki przegraliśmy 7 – 4 . Mnie najbardziej cieszy ostatni sparing , gdzie na boisku było widać , że chłopcy próbują grać tak jak ćwiczyliśmy na treningach . Było dużo walki i zaangażowania .

Oprócz codziennej pracy nie zabrakło atrakcji : pływaliśmy rowerami wodnymi , spacerowaliśmy wokół leczniczych Tężni , zwiedzaliśmy posterunek Policji , wjechaliśmy kolejką linową na Piękną Górę , byliśmy na basenie . Odbył się także ” chrzest piłkarski ” .

Zapraszam do oglądania zdjęć na FACEBOOKU : Ks Włókniarz 2006/2007

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW