W sobotę w Gródku do rywalizacji o ligowe punkty przystąpili chłopcy z Włókniarza III . Choć pogoda tego dnia nie rozpieszczała , pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony . Trzy pierwsze mecze i trzy zwycięstwa , w tym z bezpośrednim rywalem o drugie miejsce w tabeli Gryfikiem Gródek . Fajna gra , ciekawe akcje i ładne bramki pozwalały z optymizmem przystąpić do meczu z MOSP-em . Niestety był to nasz najsłabszy mecz jakie do tej pory rozegraliśmy we wszystkich turniejach i nie udało się sprawić niespodzianki . Na koniec dość szczęśliwie zremisowaliśmy z Michałowem . Wyniki nasze pozwoliły nam odrobić punkt do Gródka i z taką samą zdobyczą punktową przystąpimy w Niedzielę o 13 do ostatniego tej jesieni turnieju , który zadecyduje kto znajdzie się na wiosnę w grupie mistrzowskiej .

Wyniki :

Włókniarz III – BKS                3 :0 ( Robert Pul x2 , Cichanowicz Gracjan )

Włókniarz III – Gródek          2 : 0 ( Karpiński Kuba x2 )

Włókniarz III – MOSP II       1 : 0 ( Pul Robert )

Włókniarz III – MOSP           0 : 5

Włókniarz III – Michałowo   2 : 2 ( Cichanowicz Gracjan , Kondrat Bartosz )

 

Z kolei w Niedzielę w Knyszynie do rywalizacji przystąpili chłopcy z Włókniarza I i Włókniarza II . Włókniarz I złożony z chłopaków z 2007 rocznika znowu potrafił odebrać punkty faworytom grupy , czyli Koronie Dobrzyniewo i kolegom z drużyny czyli Włókniarzowi II . Choć nie ustrzegli się też wpadki , za jaką można uznać przegraną z Podlasiakiem , to ich postawę na boisku można oceniać tylko w pozytywny sposób .

Włókniarz II przekonał się natomiast że mecz kończy ostatni gwizdek sędziego . W pierwszym meczu z Podlasiakiem długo przegrywaliśmy 1 : 2 i gdy wszyscy myśleli , że już jest po meczu dwie bramki strzelone w samej końcówce dały bardzo ważne 3 punkty . Natomiast w ostatnim meczu z Koroną i koncertowej grze przez większą jego część to my się przekonaliśmy że gra się do końca . Wygrywając 3 : 0 ,  zremisowaliśmy 3 : 3 tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu .

Na turniej nie dojechał zespół z Tykocina co pozwoliło Włókniarzowi I wskoczyć na 3 miejsce w tabeli , a Włókniarzowi II umocnić się na jej drugim miejscu . Dorobku tego będziemy bronić w Niedzielę o 9 Na Sokólskiej 1.

Wyniki Włókniarz I

Włókniarz I – Jastrząb            3 : 0 ( Nowel Wiktor , Jędrzejczyk Krystian , Boratyński Oliwier )

Włókniarz I – Włókniarz II    1 : 1 ( Romanowicz Bartek ; Dubowski Michał )

Włókniarz I – Podlasiak         1 : 2 ( Nowel Wiktor )

Włókniarz I – Korona             0: 0

Wyniki Włókniarz II

Włókniarz II – Podlasiak      3 : 2 ( Zolnik Staś , Dubowski Michał , Paweł Suszko )

Włókniarz II – Jastrząb        4 : 0 ( Zolnik Staś , Paweł Suszko , Dubowski Michał , Jurkowski Adrian )

Włókniarz II – Korona          3 : 3 ( Mancewicz Jan , Staś Zolnik , Paweł Suszko )

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW