Kto nie był i nie widział może nie uwierzyć jak dobrze grali nasi chłopcy na turnieju na Litwie . Niby pięć porażek i jedno zwycięstwo , niby przedostatnie miejsce … Można powiedzieć , że słabo . Ale tego jak walczyliśmy , ile serca zostawiliśmy na parkiecie nikt nam nie odbierze .

Ale od początku . Trafiliśmy do grupy A , która moim i nie tylko moim zdaniem była silniejsza niż grupa B . I już pierwszy mecz przyszo nam grać z późniejszym zwycięscą całego turnieju Talino Infonet . Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu i przegraliśmy wyraźnie – 5 : 2 , ale jak się okazało byliśmy jedyną drużyną która strzeliła bramki temu zespołowi . W kolejnym meczu przegraliśmy 1:0 z Kauno Fortuna. Mając cały czas przewagę , stwarzając kilka bardzo dobrych sytuacji popełniliśmy jeden błąd który przeciwnik bezlitośnie wykorzystał . Porażką 2 : 1 zakończył się nasz trzeci i ostatni mecz pierwszego dnia turnieju z Vilniaus Żaibas . I podobnie , to my byliśmy lepszym zespołem , to my stworzyliśmy więcej sytuacji i to my ….. przegraliśmy . W niedzielę mieliśmy do rozegrania jeszcze dwa mecze w grupie . Wygrywając je mieliśmy szanse grać o wysokie 5 miejsce w zawodach . Niestety porażki 2 : 0 z Kedainiu Nevezis  i 1 : 0 z FK Plavinas ( oczywiście znowu graliśmy lepiej od przeciwników ) spowodowały że zajeliśmy ostatnie miejsce w grupie .  Zabrakło trochę szczęścia , trochę konsekwencji w grze i  koncentracji przez całe mecze .

Na pocieszenie w meczu o 11 miejsce wygraliśmy 3 : 1 z SZK Pabrade .

Widać że zdecydowanie poprawiliśmy nasz boiskowy charakter , w naszej grze było dużo wiecej myślenia i realizacji założeń .

Do poprawy  skuteczność , bo stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji ,których nie potrafiliśmy zamienić na bramkę i eliminacja prostych błędów w obronie , które często kończyły się bramkami dla drużyn przeciwnych .

Bramki dla naszego zespołu strzelili :

Cichanowicz Gracjan X 2

Kondrat Bartek

Dubowski Michał

Topajew Jeremi

Pul Robert

Najwaleczniejszym zawodnikiem drużyny KS Włókniarz został wybrany Kondrat Bartek

A Najlepszymi zawodnikami byli : Chomaniku Kornel , Topajew Jeremi , Cichanowicz Gracjan , Pul Robert , Dworakowski Kamil , Kondrat Bartek , Zolnik Staś , Dubowski Michał , Malinowski Mateusz , Kużelewski Adam , Gierej Patryk , Drozdowski Kamil , Data Kacper

 

CHŁOPAKI JESTEM Z WAS DUMNY  !!!

Zdjęcia wkrótce

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW