Orlik – Porażka i remis w meczach z Piastem

zd17

W niedzielę rozegraliśmy swój drugi turniej ligowy w tym roku . Z powodu Pierwszej Komunii Świętej , w drużynie zabrakło kilku chłopaków , ale i tak zespoły Włókniarz I i Włókniarz II  liczyły po 14 zawodników.

Pierwszy mecz pomiędzy Włókniarzem II i Piastem Białystok zakończył się naszą wysoką porażką 0:8.

Trochę brakowało chłopakom wiary we własne możliwości i mecz oddali praktycznie bez walki .

Podobnie było w meczu pomiędzy Włókniarzem I i Włókniarzem II ( 9 :0 ) . Małym usprawiedliwieniem jest fakt że  w większości zawodnicy z Piasta byli od nas o dwa lata starsi i dużo wyżsi.

Natomiast mecz między Włókniarzem I i Piastem Białystok dostarczył bardzo duże emocji . Było sporo ciekawych akcji , obie drużyny miały swoje okazje na roztrzygnięcie spotkania , ale dobrymi interwencjami popisywali się bramkarze . Mecz zakończył się wynikiem 0:0 .To co mnie najbardziej cieszy to fakt że moi chłopacy walczyli o każdą piłkę , dużo biegali i widać było że robili wszystko żeby wygrać .

W tabeli prowadzi Włókniarz I z 10 punktami , drugi jest Piast z 5 punktami . Drużyna Włókniarz II na razie jest bez punktu , ale mamy jeszcze jeden turniej do rozegrania i przy ambitnej grze będzie można jakieś punkty zdobyć !

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW