Po kilku mniej lub bardziej udanych turniejach halowych , przyszła ” upragniona ” wiosna i pierwszy turniej na boisku. Pierwszy i jak bardzo udany . Po wspaniałej grze i wielkich emocjach zajeliśmy w turnieju MOSP CUP 2017 drugie miejsce .

Turniej stał na wysokim , bardzo wyrównanym poziomie . W grupie B gdzie oprócz naszych chłopców z Włókniarza grały także zespoły Ruchu Wysokie Mazowieckie , Promienia Mońki , Olimpii Zambrów i gospodarzy MOSP Białystok , pojedynki były bardzo zacięte . Ale to my wyszliśmy z tej grupy zwycięsko , wyprzedzając faworytów czyli kolegów z MOSPu . Wygraliśmy 3 mecze i jeden zremisowaliśmy , nie tracąc żadnej bramki .

W fazie finałowej jeden mecz zremisowaliśmy i jeden mecz wygraliśmy . Przy systemie rozgrywek , w którym liczyły się punkty wywalczone w grupie plus punkty zdobyte w fazie finałowej dało to nam w ogólnym rozrachunku drugie miejsce . W całym turnieju byliśmy jedyną drużyną która nie straciła bramki .

Wyniki :

Włókniarz – Ruch Wys. Maz.         1 : 0 ( Robert Pul )

Włókniarz – MOSP                       0 : 0

Włókniarz – Olimpia Zambrów  2 : 0 ( Robert Pul , Kamil Dworakowski )

Włókniarz – Promień Mońki     4 : 0 ( Gracja Cichanowicz X2 , Kuba Karpiński , Staś Zolnik / Kamil Dworakowski

Włókniarz – Pogoń Łapy            0 : 0

Włókniarz – Falcon Sokółka       1 : 0 ( Kuba Karpiński )

Dziękuję chłopcy za ten turniej , za piękną grę , za zaangażowanie i za to że mogliśmy „zatańczyć” taniec radości . BRAWO!!!

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW