pogonW niedziele nasi młodzicy spotkali się w meczu ligowym z drużyną Pogoni Łapy. Z punktu widzenia położenia tabeli było to spotkanie o tzw. 6 punktów, gdyż obie drużyny sąsiadowały z sobą, a kto wygra wskakuje na 3 miejsce w tabeli.

Nasi podopieczni wyszli na mecz mocno zmotywowani i skoncentrowani, czego efektem były dwie bramki strzelone w zaskakująco szybkim tempie, pierwsza w … 10s, oraz w 57s meczu. Jak się później okazało były to bardzo ważne bramki w kontekście całego spotkania, gdyż dały komfort w rozgrywaniu, oraz… były to gole strzelone pod wiatr, a to on odgrywał bardzo dużą rolę (drużyna grająca z wiatrem siłą rzeczy więcej atakowała i częściej gościła pod bramką przeciwnika). W 10 minucie meczu przeciwnicy strzelili bramkę na 2:1 przy pomocy … oczywiście wiatru (dośrodkowanie z linii końcowej boiska i piłka lecąca na 5m od bramki, nagle wpada „za kołnierz” bramkarzowi).

Druga połowa to koncertowa gra naszych pupili, którzy po pięknych akcjach strzelili kolejne 3 bramki, tracąc jedną po rzucie rożnym.

Gratulacje i oby do każdego meczu podchodzić z taką motywacją, a sukces murowany!!!

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Pogoń Łapy 5:2