ludzik_v6_kolor wwwZ bardzo dobrej strony pokazała się drużyna WŁÓKNIARZA BIAŁYSTOK rocznika 2004 w roli gospodarza w pierwszym turnieju rundy rewanżowej gr.9 w kategorii młodzik rozgrywanych rozgrywanych na boiskach przy ul. Sokólskiej 1 . Nasi młodzi adepci wygrali wszystkie swoje mecze, dzięki czemu wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli!!!

Pierwszy mecz, tradycyjnie już nie należał do najlepszych w Naszym wykonaniu, jednak determinacja i konsekwencja w działaniach doprowadziła do wymęczonego jednak w pełni zasłużonego zwycięstwa 1:0 nad drużyną BKS Jagiellonia Białystok.

Kolejnym przeciwnikiem był zespół Rudni Zabłudów, która jest bardzo walecznym i silnym zespołem z którym zawsze gra się ciężko. Mecz był bardzo wyrównany, a zadecydowała piękna bramka zza pola karnego w wykonaniu Fabiana Klisiatysa.

Ostatnim meczem i zarazem pojedynkiem o fotel lidera grupy było starcie Włókniarza Białystok z MOSPem Białystok. Rewelacyjny mecz w Naszym wykonaniu, wiele składnych akcji, świetna gra w obronie, obroniony rzut karny i dwie strzelone bramki, w tym ta druga z kategorii „stadiony świata” z rzutu wolnego w wykonaniu Dawida Drozdowskiego. Wygrywamy 2:0 i to teraz my rozdajemy karty, a przeciwnicy muszą gonić i liczyć na potknięcia.

WYNIKI:

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – BKS Jagiellonia 1:0 (Klisiatys)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Rudnia Zabłudów 1:0 (Klisiatys)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSP Białystok 2:0 (Klisiatys, Drozdowski)

 

TABELA:

  1. WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 24 pkt 18-5
  2. MOSP Białystok 24pkt 25-7
  3. Rudnia Zabłudów 11pkt 10-17
  4. BKS Jagiellonia Białystok 8pkt 4-28

 

Najlepszy WKS – Tak jest tak jest tak jest!!!

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW