Obóz w Gołdapii:
W dniach 12-18.08 w Gołdapi odbył się obóz sportowy rocznika 2004, w którym to nasi mł1471195358429odzicy szlifowali formę do zbliżających się rozgrywek. Już pierwszego dnia udało się rozegrać dwa mecze kontrolne z zespołami z Grajewa, zaangażowanie w grę, pomysł na konstruowanie akcji i duża pazerność na zdobywanie bramek pozwoliły w obu tych pojedynkach wyjść zwycięsko, pierwszy mecz wygrany 9:0 z MOSiR Grajewo, oraz drugi 3:0 z Warmią Grajewo.
Na obozie największy nacisk położono na motorykę, elementy techniki użytkowej oraz taktykę. Praca przebiegała wzorcowo, jedyną która się nie popisała była zmienna pogoda, choć i na to dzielni adepci naszego klubu znaleźli sposób.
W czasie wolnym oprócz wizyt na plaży miejskiej, w tężni, wspólnego oglądania meczu Jagiellonii, wielu zabaw integrujących, oraz wizyty na basenie, odbył się również chrzest piłkarski dla kolegów którzy po raz pierwszy pojechali z Naszym klubem na obóz.

Największą atrakcją poza sportową okazała się jednak wycieczka na Piękną Górę, gdzie chłopcy poskakali na parku linowym, przejechali się kolejką linową, oraz na szczycie góry zjedli przepyszne lody.

Zdecydowanie udany obóz zarówno pod względem szkoleniowym, gdzie chłopcy mocno i rzetelnie pracowali na świetnie przygotowanej płycie, jak również poza sportowym, gdzie nie zabrakło śmiechu, nauki i prawdziwego fanu .

Tydzień później, w pierwszej kolejce ligowej Nasi zawodnicy pokazali naocznie czego się uczyli, nad czym pracowali i w rewelacyjny sposób zrealizowali na boisku wszystkie założenia trenera wygrywając 4:1 z Spartą Szepietowo.

Sparta Szepietowo – Włókniarz Białystok 1:4
Klisiatys x3

Charkiewicz

 

 

 

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW