W sobotę 12.09.2015 odbył się pierwszy z 4 turniejów w rozgrywkach o mistrzostwo województwa podlaskiego w piłce nożnej kategoria młodzik w grupie 9. Gospodarzem tego turnieju był nasz zespół, tak więc mecze odbywały się na boisku przy PG16 ul. Sokólska 1.

LOGO_2013_trans

Grupę 9 tworzą zespoły: KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK, MOSP BIAŁYSTOK, BKS JAGIELLONIA BIAŁYSTOK,  oraz RUDNIA ZABŁUDÓW. Niestety na turniej nie dojechał zespół BKS Jagiellonia, przez co do rozegrania danego dnia były „tylko” 2 mecze,choć o wydłużonym czasie 2x20minut.

Od wysokiego C postanowił zacząć rozgrywki nasz zespół i po pierwszej poł0wie, po dobrej grze prowadziliśmy z MOSP Białystok 1:0, bramkę strzelił Dominik Nowkakowski po dobrym przechwycie piłki na połowie przecviwnika i szybkim kontrataku . Niestety druga połowa wyszła zdecydowanie gorzej niż pierwsza, mniej było skłądnych akcji, a więcej walki, przez co przeciwnik wyrównał i takim wynikiem zakończył się pierwszy mecz.

Drugi mecz w naszym wykonaniu to koncertowa gra całego zespołu i pełna dominacja, co dało nam wynik 4:0, choć przy większej skuteczności można było pokusić się o kolejne trafienia. Bardzo dobre zawody rozegrali w tym spotkaniu Nowakowski Dominik i Charkiewicz Emil, którzy raz po raz straszyli defensywę kolegów z Zabłudowa. Dzięki temu zwycięstwu, przy wyniku meczu MOSP-u z Zabłudowem 2:0 zostajemy liderem grupy po pierwszym turnieju, wyprzedzając kolegów z Białegostoku lepszym bilansem bramkowym.

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSP Białystok 1:1 (Nowakowski)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – RUDNIA Zabłudów 4:0 (Klisiatys, Charkiewicz 3x)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – BKS Jagiellonia Białystok 3:0 vo

 

TABELA:

1. WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 7pkt

2. MOSP Białystok 7pkt

3. Rudnia Zabłudów 3pkt

4. BKS Jagiellonia Białystok 0pkt

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW