Bardzo dobrze rundę rewanżową w lidze młodzika rozpoczął zespół rocznika 2004/05, chłopcy prowadzeni przez trenera Marcina Augustynowicza pokonali na wyjeździe kolegów z AP Talent Białystok 5:0.

Mecz rozgrywany był dość wczesną niedzielną porą na sztucznej płycie boiska Zespołu Szkół Budowlanych przy mocnym słońcu, mimo to chłopcy rewelacyjnie poradzili sobie zarówno z pogodą, jak i przeciwnikiem.

Pierwsze minuty nie zapowiadały tak wysokiej wygranej Naszego zespołu, widać było lekki stres związany z pierwszym meczem o punkty w tym roku. Z każdą minutą jednak nasza przewaga rosła, gra stawała się płynniejsza, a akcje co raz groźniejsze. Wynik meczu otworzył Adrian Chim po ładnej akcji skrzydłem i choć akcji na podwyższenie wyniku nie brakowało pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Druga połowa to absolutna dominacja Naszych chłopaków, co rusz ciągnęły akcje za akcją na bramkę gospodarzy, kwestią czasu były kolejne bramki, a tych padło jeszcze 4 i wszystkie strzelali skrzydłowi…
Duże brawa należą się całemu zespołowi, gdyż w dniu dzisiejszym nie było słabych punktów. Taką grę, determinację, pomysł na rozegranie akcji, ruch bocznych obrońców do przodu i asekurację chcemy oglądać co tydzień.

AP Talent Białystok – Włókniarz Białystok 0:5 (0:1)