W sobotę 19.09.2015 odbył się drugi już turniej ligowy o mistrzostwo województwa w kategorii młodzik w gr.9. Turniej odbył się w Zabłudowie a nasza drużyna przystąpiła do niego w roli lidera po pierwszej rundzie.

W pierwszym meczu przeciwnikiem był zespół gospodarzy, wzmocniony chłopcami z klas 6 i mimo iż optyczna przewaga naszej drużyny była zdecydowana, brak skuteczności i zdecydowania w odpowiednim momencie zadecydował o remisie 0:0.

Drugi mecz to porażka z drużyną BKS Jagiellonia 1:0, gdzie zespół przeciwnika broniąc się prawie cały mecz strzela nam bramkę z rzutuy rożnego i efektywnie pracując w obronie, dowozi zwycięstwo 1:0.

Trzecie starcie to pojedynek z MOSP Białystok. Mecz walki, ale również dojrzałości taktycznej i skutecznej obrony. W tym pojedynku to my byliśmy zespołem który częściej się bronił, a wyprowadzane kontrataki mogły dać nam zwycięstwo. Mogły, bo mecz zakończył się wynikiem 0:0 i do domu wracamy z zerowym licznikiem bramek strzelonych, mimo wielu dogodnych okazji w cały turnieju.

Całe zawody należy mimo wszystko uznać za udane. Zespół pokazał wiele składnych akcji, dobrą organizację w obronie i dużo serca, do poprawy… skuteczność. Z optymizmem należy patrzeć w przyszłość i czekać na kolejny turniej gdzie tym razem gospodarzem będzie drużyna MOSP Białystok.

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Rudnia Zabłudów 0:0

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – BKS Jagiellonia Białystok 0:1

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSP Białystok 0:0

TABELA:

1. MOSP Białystok 12pkt

2. WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 9pkt

3. BKS Jagiellonia Białystok 7pkt

4. Rudnia Zabłudów 4pkt

 

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW