Rozgrywki młodzieżowe ruszyły!!!
Jako pierwsze na murawie pojawiły się zespoły Juniora Młodszego z rocznika 2002/2003 i Młodzika rocznik 2006/2007. Zarówno starsi, jak i młodsi toczyli mecze derbowe z kolegami zza miedzy, juniorzy spotkali się z Piastem, zaś młodzicy z Jagiellonią.

Junior młodszy:

Włókniarz Białystok – Piast Białystok 9:2
(Krasowski 3x, Wawrzeniuk 2x, Jurkowicz, Borys, Filewicz, Konończuk)

Najlepiej jak mogli, zainaugurowała sezon najstarsza grupa w naszym klubie. Chłopcy z rocznika 2002/2003 pokonali swoich kolegów z Piasta 9:2 mimo fatalnego początku meczu, gdzie już w drugiej minucie stracili bramkę na 0:1. Gdy stres odszedł i zaczęła pracować głowa, z każdą minutą dominacja chłopaków z Sokólskiej się uwidoczniała. Bardzo dobre zawody i super wejście w sezon ostrzy apetyt, oby tak dalej.

Młodzik:

Jagiellonia Białystok – Włókniarz Białystok 8:0

Niestety chłopcy z rocznika 2006/2007 przegrywają pierwszy mecz ligowy z AP Jagiellonia Białystok 0-8. Wielkie BRAWA i słowa uznania dla M. Sadowskiego naszego bramkarza, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami klasy światowej. Ten mecz pokazał jak dużo pracy przed naszymi młodzikami. Zespół Jagiellonii to TOP w kraju, co pozwala odnieść się ile brakuje by być ta gdzie oni.

A już w weekend kolejne zmagania, do rywalizacji włącza się zespół Trampkarza z rocznika 2004/2005.

Harmonogram na weekend:

Junior Młodszy:
OSiR Hajnówka – Włókniarz Białystok (niedziela, godzina 9:15, Stadion w Hajnówce)
Trampkarz:
Włókniarz Białystok – Jagiellonia II Białystok (sobota, godzina 15:00, Sokólska 1)