Nie udała się inauguracja rozgrywek ligowych KS Włókniarz.herb jagiellonia

W pierwszym meczu po przerwie zimowej nie sprostaliśmy drużynie BSP Jagiellonii Białystok ulegając 1-3. Brak koncentracji i błędy w kryciu już na początku spotkania sprawiły , że po pięciu minutach gry przegrywaliśmy 0-1 po rzucie karnym skutecznie egzekwowanym przez gości. Staraliśmy się odrobić poniesione straty lecz mimo tego , że graliśmy bardziej agresywnie i wyższym pressingiem nie udało się stworzyć groźnych okazji aby wyrównać. Do przerwy wynik nie uległ zmianie przy kolejnych okazjach bramkowych przyjezdnych.

Po przerwie zmieniliśmy trochę ustawienie , wprowadziliśmy kilku świeżych zawodników i zagraliśmy jeszcze bardziej ofensywnie i to przyniosło korzyść już po kilkunastu minutach. Bardzo dobre dośrodkowanie Damiana Falkowskiego wykorzystał wprowadzony wcześniej Adrian Rębacz i wreszcie 1-1. Mimo strzelenia przez nas bramki wyrównującej to Jagiellonia nadawała ton grze i była trochę lepiej zorganizowana , stwarzała kolejne sytuacje. Wreszcie dopięła swego i po stałym fragmencie gry znowu po biernej postawie w obronie tracimy kolejną bramkę. Później odkryliśmy się chcąc znowu wyrównać i po kontrze tracimy kolejną bramkę – przegrywając mecz 1-3. Staraliśmy się i walczyliśmy , lecz okazało się to zbyt mało na dobry zespół Jagiellonii. Pierwszy mecz za nami , teraz wyjazd do Suwałk a tam postaramy się powalczyć o punkty.