Dużym sukcesem i bardzo dobrą grą zakończył się II Bożonarodzeniowy Turniej piłki nożnej rocznika 2004 w Zabłudowie, gdzie Nasi zawodnicy z kategorii ORLIK zajęli IIDSC_0011miejsce, uznając wyższość w wielkim finale jedynie drużynie gospodarzy.

W turnieju uczestniczyły aż 3 zespoły KS Włókniarz – 2 z kategorii Orlik, oraz nasz eksportowy zespół dziewczyn, który już na półmetku rozgrywek wywalczył mistrzostwo województwa w swojej kategorii wiekowej.

Drużyna Włókniarz I w drodze do finału wygrał z zespołem Jagielloni Białystok, oraz zremisował z zespołami Gryfika Gródek oraz Rudni Zabłudów (mecze grupowe), następnie w półfinale pokonał w bratobójczym pojedynku zespół KS Włókniarz WOMEN Białystok, by w finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu i małym nieporozumieniu między bramkarzem a jednym z naszych obrońców uznać wyższość drużyny gospodarzy.

Drużynie Włókniarz II by dostać się do finału zabrakło koncentracji i determinacji w ostatnim meczu grupowym gdzie wystarczył im remis by cały komplet (Włókniarz I, Włókniarz II i Włókniarz WOMEN) dostał się do finału. Przegraliśmy 3:1 i zamiast o finał przyszło nam walczyć o miejsce 7, co niestety również nie udało się naszemu rozbitemu mentalnie zespołowi.

Bardzo dobra gra, wiele pięknych akcji,dużo zaangażowania i  wspólnego dążenia do sukcesu zaprocentował dostaniem się do finału drużynie Włókniarz I, zajęcia III miejsca drużynie Włókniarz WOMEN oraz VIII lokaty Włókniarz II.

Wielkie gratulacje i oby w Nowym Roku forma jeszcze bardziej wzwyżkowała, a co za tym idzie nasza drużyna przyniosła nam jeszcze więcej radości, dumy  i sukcesów

Włókniarz I – Gryfik Gródek 0:0

Włókniarz I – Jagiellonia Białystok 3:1(Żuk 2x, Jakacki)

Włókniarz I – Rudnia Zabłudów 0:0

Półfinał:

Włókniarz I – Włókniarz WOMEN 2:0(Żuk, Sobocin)

FINAŁ:

Włókniarz I – Rudnia Zabłudów 0:1

 

Włókniarz II – Włókniarz WOMEN 0:2

Włókniarz II – Szkółka Piłkarska Białystok 0:0

Włókniarz II – Rudnia II Zabłudów 0:3

Włókniarz II – Jagiellonia Białystok 1:3 (Piech)

 

1. Rudnia Zabłudów

2. Włókniarz I Białystok

3. Włókniarz WOMEN Białystok

4. Rudnia II Zabłudów

5. Gryfik Gródek

6. Szkółka Piłkarska Białystok

7. Jagiellonia Białystok

8. Włókniarz II Białystok

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW