Marcin Strzeliński

UWAGA!!!

 

Zawodnicy którzy uczestniczą w rozgrywkach Deichmann w kategorii

DEICHMANN – Białystok 

U-9 mecze rozegrają w sobotę (30.04) 

Cypr o 14:15 , 15:05 ( zbiórka 13:50 )

U-11  mecze rozegrają w piątek (29.04) 

Węgry 0 16:50 , 18:30 i 19:20 ( zbiórka 16:30 )

Jamajka o 17:15, 18:05 i 18:55 ( zbiórka 16:50 )

Zawodnicy którzy nie uczestniczą w piątek w DEICHMANN mają trening o godzinie 18:30 na Sokólskiej .

We wtorek 3 Maja trening odwołany!!!

Wielkim sukcesem zakończył się dla nas turniej halowy Puszcza Cup 2016. hajnowka21
Po wspaniałych zawodach i niesamowitej grze wywalczyliśmy DRUGIE miejsce . Na siedem rozegranych meczów wygraliśmy aż pięciokrotnie , ponosząc dwie porażki . 15 zdobytych punktów pozwoliło nam się uplasować tuż za plecami bezkonkurencyjnych tego dnia chłopaków z AP Brylant Bielsk Podlaski ( 19 punktów )

 

Zdobyte miejsce na pewno bardzo cieszy i da nam wiary we własne umiejętności ( ja zawsze w to wierzyłem ) oraz doda pewności siebie . Ale ja najbardziej jestem dumny z postawy chłopaków . Ambicja , walka na boisku i do tego piękne akcje i bramki pokazały że praca którą wykonujemy na treningach idzie w dobrym kierunku .

Po prostu Włókniarz ORLIK Białystok – LWIE SERCE !!!

Czytaj dalej

drużyna zdjęcie Knieja obrobka

Wszystko co dobre zawsze się kończy . Nasz obóz zimowy też przeszedł już do historii ale to co się na nim nauczyliśmy pozostanie na długie lata . To co sobie zaplanowałem udało się zrealizować niemalże w 100% . Odbyliśmy 8 jednostek treningowych na hali , 4 jednostki na świeżym powietrzu ( w tym jedna karna ) , rozegraliśmy dwa sparingi ( przegrane 12-7 z Warmią Grajewo i 15-3 z MOSiR Grajewo rocznik 2005 ) . Jeden sparing z Roną Ełk nie doszedł do skutku ( w ostatniej chwili przeciwnicy odwołali przyjazd ) . Odbyliśmy jakże ważne odprawy o prawidłowym odżywianiu się i analizowaliśmy nagrane sparingi . Chłopcy też przeszli Chrzest na Piłkarza !

Czytaj dalej

Wtorek 26 stycznia :

godz. 18 – grupa zielona ( Hala Zwycięstwa na ul. Zwycięstwa )

godz. 19 -grupa niebieska   ( Hala Zwycięstwa na ul. Zwycięstwa )

Środa 27 stycznia :

godz. 10 – grupa zielona ( S.P. 11 ul. Poleska )

godz. 11 – grupa niebieska ( S.P. 11 ul. Poleska ) 

Czytaj dalej

Kto nie był i nie widział może nie uwierzyć jak dobrze grali nasi chłopcy na turnieju na Litwie . Niby pięć porażek i jedno zwycięstwo , niby przedostatnie miejsce … Można powiedzieć , że słabo . Ale tego jak walczyliśmy , ile serca zostawiliśmy na parkiecie nikt nam nie odbierze .

Ale od początku . Trafiliśmy do grupy A , która moim i nie tylko moim zdaniem była silniejsza niż grupa B . I już pierwszy mecz przyszo nam grać z późniejszym zwycięscą całego turnieju Talino Infonet . Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu i przegraliśmy wyraźnie – 5 : 2 , ale jak się okazało byliśmy jedyną drużyną która strzeliła bramki temu zespołowi . W kolejnym meczu przegraliśmy 1:0 z Kauno Fortuna. Mając cały czas przewagę , stwarzając kilka bardzo dobrych sytuacji popełniliśmy jeden błąd który przeciwnik bezlitośnie wykorzystał . Porażką 2 : 1 zakończył się nasz trzeci i ostatni mecz pierwszego dnia turnieju z Vilniaus Żaibas . I podobnie , to my byliśmy lepszym zespołem , to my stworzyliśmy więcej sytuacji i to my ….. przegraliśmy . W niedzielę mieliśmy do rozegrania jeszcze dwa mecze w grupie . Wygrywając je mieliśmy szanse grać o wysokie 5 miejsce w zawodach . Niestety porażki 2 : 0 z Kedainiu Nevezis  i 1 : 0 z FK Plavinas ( oczywiście znowu graliśmy lepiej od przeciwników ) spowodowały że zajeliśmy ostatnie miejsce w grupie .  Zabrakło trochę szczęścia , trochę konsekwencji w grze i  koncentracji przez całe mecze .

Na pocieszenie w meczu o 11 miejsce wygraliśmy 3 : 1 z SZK Pabrade .

Czytaj dalej

W dniach 9-10 stycznia drużyna Orlik Ks Włókniarz Białystok będzie uczestniczyć w międzynarodowym turnieju na Litwie . W przepięknej Arenie Sportowej                            ( http://www.kedainiu-arena.lt/ ) w mieście Kiejdany oddalonym o 30 km od Kowna wezmą udział drużyny z Litwy , Polski , Białorusi , Łotwy , Rosji i Estoni .

Program Turnieju i Podział Na Grupy

Jedziemy tam przeżyć wspaniałą przygodę , dobrze się bawić i może sprawić jakąś niespodziankę zajmując wysokie miejsce w Turnieju . Żeby być dobrze przygotowanym do meczy wyjeżdżamy dzień wcześniej ( piątek  godz. 17 ul. Sokólska ) , będziemy spali w Hotelu o wysokim standardzie ( http://www.grejausnamas.lt/en/ ) i mamy zapewnione wszystkie niezbędne rzeczy aby nasz wyjazd był komfortowy . Nic tylko WYGRYWAĆ !

Turniej ten jest nagrodą dla chłopaków : z największą frekwencją na treningach , przykładających się do zajęć i zdyscyplinowanych .

Jest to też motywacja dla zawodników którzy zostają w Białymstoku , że nie liczą się tylko umiejętności piłkarski ale przede wszystkim rzetelne podejście do swoich obowiązków .

 

Sala Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Ul. Kościelna 3

Zbiórka  godzina 9:30

Podział na grupy :

Grupa A                                                           Grupa B

1 Włókniarz II Białystok                              1 Włókniarz I Białystok

2 Włókniarz Dziewczynki                           2 Warmia Grajewo

3 A.P. Sukces Białystok                               3  A.P. Brylant Bielsk Podlaski

4 Puszcza Hajnówka                                   4  Włókniarz III Białystok

Czytaj dalej

druzyna_logo

Turniejem organizowanym przez KS Wasilków zakończyliśmy rozgrywki ligowe w tym roku .

Same zawody były dla mnie jako trenera pozytywnym zaskoczeniem . Widziałem w chłopakach dużo ambicji i zaangażowania  . Śmiało mogę powiedzieć że każdy dał z siebie wszystko .

Momentami graliśmy z drużyną z Wasilkowa jak równy z równym . Nikt nie odstawiał nogi i to nasi starsi koledzy z zespołu przeciwnego często schodzili z boiska z płaczem .

Czytaj dalej

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW