Marcin Strzeliński

  1. KARTA KWALIFIKACYJNA – proszę o wydrukowanie , wypełnienie i dostarczenie najpóźniej w dniu wyjazdu .

Karta_kwalifikacyjna_obóz_RAJGRÓD_2017

2. WYJAZD I POWRÓT – wyjeżdżamy w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 11 ( 10.30 zbiórka ) z Sokólskiej

samochody :  P. Pul – 3 osoby , P. Suszko – 3 osoby , P. Nowel – 3 osoby , P. Karpiński – 3   osoby , P. Zolnik – 3 osoby , P. Romanowicz – 3 osoby

– wracamy w sobotę 4 lutego o godzinie 11

samochody : P. Kazuczyk – 3 osoby , P. Nowel – 3 osoby , P. Chomaniuk – 3 osoby , P. Kondrat – 3 osoby , P. Cichanowicz – 3 osoby , P. Romanowicz – 3 osoby

3. CO ZABRAĆ – dresy i koszulki wyjściowe ( kto posiada ) ; getry , spodenki , koszulki do treningu ( 10 jednostek treningowych ) ; odzież termoaktywna i dresy do treningu ; czapka , rękawice ; buty treningowe ( halówki i turfy kto posiada ) ; ubrania na zmianę ; bielizna ; pidżama ; rzeczy higieny osobistej ( mydło , szczotka , pasta ) ; ręczniki ; klapki ; wodę na drogę

 

 

Miło mi jest poinformować , że drużyna nasza , dzięki dobrej grze ,  staje się atrakcyjnym przeciwnikiem dla najlepszych drużyn w regionie . Świadczy o tym zaproszenie na Puchar Zimy . System tych rozgrywek jest podobny do rozgrywek ligowych . 6 drużyn , każda drużyna organizuje turniej , duża grania , dużo nauki ….  Pierwszy taki turniej zostanie rozegrany w Łomży a organizatorem będzie Młodzieżowy Łks Łomża . Czekają nas także wyjazdy do Ełku ( Rona 03 Ełk ) , Ostrołęki ( AP Ostrołęka ) , oraz mecze w Białymstoku ( MOSP Jagiellonia , AP Talent , Włókniarz ). Na każdy taki turniej będzie powoływana inna kadra , żeby każdy mógł zagrać z dobrymi przeciwnikami i żeby każdy czegoś się nauczył . Bo takie turnieje to przede wszystkim nauka ale i granie o zwycięstwo , rywalizacja i dobra zabawa .

15826765_1073991246060728_8290349492416022126_n

Zagramy jeszcze w dwóch turniejach – 21 stycznia w Pułtusku i 28 stycznia w Dobrzyniewie . ( być może przyjmę jeszcze jakieś zaproszenia , których jest dużo – zależy od terminarzu Pucharu Zimy )

30 stycznia wyjeżdżamy na obóz , gdzie również zagramy trzy sparingi i zbierzemy kolejne doświadczenia ( np. nagranie sparingu i treningów i wspólne oglądanie i analizowanie )

Grafik treningów w Nowym Roku nie uległ zmianie ( nie ma treningu w piątek 06.01 – Boże Ciało i nie będzie treningów podczas drugiego tygodnia ferii dla tych co nie jadą na obóz ) .

 

Szczegóły turnieju którego jesteśmy organizatorem 

18.12.16r. ( niedziela ) Katolickie LO ul. Kościelna 3

Zbiórka 9.30 ( Włókniarz II granatowe stroje )

Zawodnicy powołani :

Włókniarz I Białystok

1.Chomaniu Kornel    2.Małyszko Krzysiek   3.Czarniecki Maciek

4.Karpiński Kuba  5.Zajkowski Mikołaj    6.Malesza Oleg   7.Zolnik Staś

8.Dubowski Michał    9.Suszko Paweł    10.Cichanowicz Gracjan

11.Pul Robert   12.Żur Kamil     13.Charkiewicz Emil

 

Włókniarz II Białystok

1.Sadowski Maciej   2.Makal Łukasz     3.Jurkowski Adrian     4.Łomanowski Karol

5.Gierej Patryk    6.Dworakowski Kamil    7.Kondrat Bartek   8.Malinowski Mateusz

9.Mancewicz Jan   10.Gabiński Patryk   11.Szmurło Mateusz

12.Wodnicki Oliwier    13.Płoński Hubert

 

Drużyny i podział na grupy

Grupa A                                                                                          Grupa B

Włókniarz I                                                                        Włókniarz II

Piłkarskie Talenty Ełk                                                             Korona Dobrzyniewo

Ruch Wysokie Mazowiecki                                                    Warmia Grajewo

Puszcza Hajnówka                                                            Rona Ełk

Talent Białystok                                                                 FK Nevezis Kedainiu

Szczegóły turnieju którego jesteśmy organizatorem 

17.12.16r. ( sobota ) Katolickie LO ul. Kościelna 3

Zbiórka 9.30 ( Zabieramy granatowe stroje )

Zawodnicy powołani :

Włókniarz I Białystok

1. Małyszko Krzysiek     2. Kazuczyk Kuba     3. Zajkowski Mikołaj

4. Grzywiński Dawid    5. Jędrzejczyk Krystian   6. Zolnik Staś

7. Nowel Wiktor    8. Sawicki Kacper    9. Romanowicz Bartosz    10.Data Kacper

 

Włókniarz II Białystok

  1. Krysztopowicz Norbert     2. Drozdowski Kamil    3.Chomko Maks    4. Karpiński Kuba

5. Boratyński Oliwier    6.  Sadowski SzymonTalibski Joachim   7. Baczar Bartek

8.  Dawidowicz Mateusz   9. Rybnik Krzyś   10.  Kondrat

 

Drużyny i podział na grupy

Grupa A                                                                               Grupa B

Włókniarz I                                                                                Włókniarz II

Olimpia II Zambrów                                                                 Olimpia I Zambrów

Sukces Białystok                                                                        MOSP Białystok

Piłkarskie Talenty Ełk                                                               Puszcza Hajnówka

Junior Białystok                                                                         Talent Białystok

W niedzielę uczestniczyliśmy w Halowym Turnieju , którego organizatorem był Piast Białystok . Rozegraliśmy siedem spotkań , wygrywając dwa mecze , dwa remisując i odnosząc trzy porażki . Bilans ten pozwolił nam na zajęcie 6 miejsca .

Turniej ten pokazał , że z naszą grą w obronie jest całkiem nieźle . Straciliśmy 4 bramki . Przegraliśmy ze zwycięzcą  turnieju Brylantem Bielsk Podlaski tylko 1 : 0 , gdzie drużyna ta strzelała po kilka goli w każdym meczu . Trochę gorzej było w stwarzaniu sytuacji bramkowych . 3 strzelone bramki na siedem rozegranych meczy nie jest powalającą statystyką . Zdaję sobie sprawę że nie można mieć wszystkiego od razu , dlatego jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków .

Wyniki

Włókniarz – Piast                                      0 : 1

Włókniarz – MKS Ełk                               0 : 0

Włókniarz – Pogoń Łapy                          0 : 2

Włókniarz – Brylant Bielsk Podlaski            0 : 1

Włókniarz – Pro Salutem Białystok              0 : 0

Włókniarz – Salos Ełk                               1 : 0 ( Patryk Gabiński )

Włókniarz – Hetman Białystok              2 : 0 ( Kamil Dworakowski , Bartek Kondrat )

Bardzo udanie zakończyły się dla nas rozgrywki ligowe w kategorii Orlik . ludzik_v6_kolor www
Wszystkie trzy drużyny jakie mieliśmy wystawione , awansowały do grup mistrzowskich . Bardzo mnie cieszy zarówno wynik , jak i postawa na boisku . Widać było z meczu na mecz lepszą grę i coraz więcej pewności siebie . Nie brakowało ładnych akcji , pięknych bramek , zaangażowania i dramaturgii . 30 rozegranych meczy , wiele minut spędzonych na boisku , porażki i zwycięstwa . I na koniec upragniony awans . Dla takich chwil warto być trenerem ! Dziękuję Wam Chłopaki !

Czytaj dalej

W sobotę w Gródku do rywalizacji o ligowe punkty przystąpili chłopcy z Włókniarza III . Choć pogoda tego dnia nie rozpieszczała , pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony . Trzy pierwsze mecze i trzy zwycięstwa , w tym z bezpośrednim rywalem o drugie miejsce w tabeli Gryfikiem Gródek . Fajna gra , ciekawe akcje i ładne bramki pozwalały z optymizmem przystąpić do meczu z MOSP-em . Niestety był to nasz najsłabszy mecz jakie do tej pory rozegraliśmy we wszystkich turniejach i nie udało się sprawić niespodzianki . Na koniec dość szczęśliwie zremisowaliśmy z Michałowem . Wyniki nasze pozwoliły nam odrobić punkt do Gródka i z taką samą zdobyczą punktową przystąpimy w Niedzielę o 13 do ostatniego tej jesieni turnieju , który zadecyduje kto znajdzie się na wiosnę w grupie mistrzowskiej .

Wyniki :

Włókniarz III – BKS                3 :0 ( Robert Pul x2 , Cichanowicz Gracjan )

Włókniarz III – Gródek          2 : 0 ( Karpiński Kuba x2 )

Włókniarz III – MOSP II       1 : 0 ( Pul Robert )

Włókniarz III – MOSP           0 : 5

Włókniarz III – Michałowo   2 : 2 ( Cichanowicz Gracjan , Kondrat Bartosz )

 

Z kolei w Niedzielę w Knyszynie do rywalizacji przystąpili chłopcy z Włókniarza I i Włókniarza II . Włókniarz I złożony z chłopaków z 2007 rocznika znowu potrafił odebrać punkty faworytom grupy , czyli Koronie Dobrzyniewo i kolegom z drużyny czyli Włókniarzowi II . Choć nie ustrzegli się też wpadki , za jaką można uznać przegraną z Podlasiakiem , to ich postawę na boisku można oceniać tylko w pozytywny sposób .

Czytaj dalej

WIELKIE SERCAonkologia

 

Niezmiernie miło mi jest poinformować , że w charytatywnej akcji na rzecz chorych dzieci , w której wzięli udział nasi chłopcy uzbieraliśmy kwotę 431 złotych . Środki te zostaną przekazane na oddział onkologiczny w białostockim szpitalu . Gest ten pokazał że nie tylko na boisku wykazujemy się Wielkim Sercem .

W turnieju organizowanym przez Włókniarz II  pokazaliśmy , że serce do gry też mamy wielkie . Pomimo chłodu , deszczu i kilku chorób w drużynie znowu rozegraliśmy dobre zawody . Co prawda  nasza niemoc w meczach z Koroną Dobrzyniewo nie została przerwana i nie wykorzystaliśmy wpadki lidera . Ale zarówno Włókniarz 1 jak i Włókniarz 2 zdobywają punkty regularnie i co mnie bardzo cieszy nasz gra  wygląda coraz lepiej . Oczywiście zdarzają nam się proste błędy , oczywiście możemy narzekać na brak skuteczności , ale to nie jest już ta sama drużyna co jeszcze rok temu . Widać coraz większą pewność siebie , jest coraz więcej składnych i przemyślanych akcji . I z każdym meczem jest i będzie coraz lepiej .

Czytaj dalej

Trzy zwycięstwa i dwie porażki w kolejnym turnieju 

Od dwóch porażek rozpoczęliśmy 4 turniej ligowy organizowany przez MOSP 2 Białystok . O ile porażka z faworytem MOSP 1 Białystok była wkalkulowana o tyle pechowa przegrana z Michałowem ( bramka z wolnego w ostatnich sekundach meczu ) trochę popsuła nasze nastroje . Ale na szczęście szybko wróciliśmy na zwycięskie tory i odnotowaliśmy trzy kolejne zwycięstwa , w tym z bezpośrednim konkurentem o drugie miejsce w tabeli Gryfikiem Gródek . Na uwagę zasługuje fakt , że zostaliśmy pierwszą drużyną która strzeliła bramkę zespołowi MOSP 1 , bo do tej pory drużyna ta miała około 90 bramek strzelonych i 0 straconych .

Do zakończenia jesiennych rozgrywek pozostały jeszcze dwa turnieje . Za tydzień w sobotę jedziemy do Gródka a za dwa tygodnie to my będziemy gospodarzami . Zapowiada się bardzo ciekawa  walka o drugie miejsce w tabeli premiowane awansem do grupy mistrzowskiej między Włókniarzem 3 i Gryfikiem . Po 20 rozegranych meczach idziemy ” łeb w łeb ” .

Czytaj dalej

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW