W Sobotę 24.02 zespół młodzika brał udział w Turnieju „Brylant Cup” organizowanym przez Brylant Bielsk Podlaski. W zawodach brało udział 10 drużyn: Brylant B. Podlaski I II i r. 2007, Ruch Wysokie Mazowieckie, Orzeł Siemiatycze, MOSiR B. Podlaski, Talent Białystok I i II, Pogoń Łapy, Włókniarz Białystok.

 
W grupie los skojarzył nas z zespołami Talent II Białystok, Brylant I Bielsk Podlaski, MOSiR Bielsk Podlaski i Brylant III Bielsk Podlaski. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy Talentom 3-1 bramkę w tym spotkaniu zdobył B. Małyszko (2-1). Mecz bardzo wyrównany, gdy przy stanie 2:1 pojawiła się nadzieja na dogonienie rywala, to przeciwnik strzelił trzecią bramkę. W drugim spotkaniu ulegliśmy znanym już nam dobrze kolegom z MOSiR-u 2-0. Trzecie spotkanie remisujemy 0:0 z Brylantem III. W tym spotkaniu chłopaki pokazali naprawdę chęć walki i gry. W ostatnim pojedynku z Brylantem I przegrywamy 3-0. Z jednym punktem na koncie kończymy zmagania grupowe na 5 ostatnim miejscu.

W meczu o miejsca 9-10 czekał na Nas zespół Ruchu Wys. Mazowieckie. W to spotkanie weszliśmy bardzo dobrze bo po 10 sek. po technicznym strzale K. Daty objęliśmy prowadzenie co wprawiło w osłupienie zgromadzoną widownię. Chwilę później nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i w całym meczu kilku dogodnych sytuacji. Wygrywamy 1-0 i kończymy turniej na IX miejscu. Po raz kolejny M. Sadowski udowodnił że w bramce z meczu na mecz i turnieju czuję się coraz lepiej SUPER GRA.


BRAWA DLA WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW ZA PODEJŚCIE DO TURNIEJU!!!


Skład: M.Sadowski, Ł.Makal, B.Małyszko, H.Płoński, K.Data, K.Sawicki, K.Łomanowski, W. Nowel, M. Dawidowicz, K. Bogacz, K. Mirkowicz.

Wyniki:
Włókniarz – Talent II 1-3 B. Małyszko
Włókniarz – MOSiR 0-2
Włókniarz – Brylant 2007 0:0
Włókniarz – Brylant I 0:3
o miejsce 9
Włókniarz – Ruch Wys. Maz 1-0 K. Data

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW