W Niedzielę 11.02.2018 r. zespół młodzika brał udział w turnieju Białostockie Rio organizowanym przez Brasilian Soccer School. Uczestniczyło w nim 7 drużyn: BSS I i II, Kora Korycin, Korona Dobrzyniewo, Hetman B-stok, Piast B-stok, Włókniarz B-stok. Spotkania rozgrywane były systemem każdy z każdym po 10min. Dużo grania i jeszcze więcej bramek mecze rozgrywane bez autów i rzutów rożnych więc piłka była cały czas w grze. Z siedmiu spotkań jakie rozegraliśmy, udało się wygrać jedno , co pozwoliło zająć 6 miejsce w stawce. 


Bardzo ucieszy postawa. Walka, nieustępliwość, oddanie. Emocje były ogromne, sytuacje w meczach zmieniały się jak na rollecosterze . Smucą ciągle popełniane te same błędy, jak nie wracanie się do obrony co skrzętnie wykorzystywali rywale.
Cieszy fakt, że bramki zdobył nie jeden czy dwóch zawodników, a cały zespół. O. Borkowski, I.Stańko, K. Bogacz, Sz. Sadowski, O. Boratyński, P. Aponiewicz. Walecznością wykazał się K. Mirkowicz dla którego nie było straconych piłek walczył jak przysłowiowy LEW za co otrzymał statuetkę ,, Największego Walczaka”. Po raz kolejny M. Malinowski udowodnił że w bramce czuje się jak rybka w wodzie; obroniony rzut karny i kilka jak nie kilkanaście sytuacji bramkowych BRAWO WIELKI SZACUNEK DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. Oby tak dalej chociaż pracy jest bardzo bardzo dużo przed nami.
Wielkie podziękowania Najwierniejszym kibicom czyli rodzicom. To Wy jesteście głównymi trenerami i dzięki Waszej obecności i wsparciu grają w piłkę i chcą trenować.

Skład: M. Malinowski, O. Boratyński, Sz. Sadowski, K. Mirkowicz, M. Dawidowicz, O. Borkowski, P. Aponiewicz, I. Stańko, O. Uszyński, K. Bogacz.

Wyniki
Włókniarz B-stok – Kora Korycin 3:6
Włókniarz B-stok – Hetman B-stok 2:5
Włókniarz B-stok – BSS II 3:8
Włókniarz B-stok – BSS I 4-2
Włókniarz B-stok – Korona Dobrzyniewo 1-6
Włókniarz B-stok – Piast B-stok 2-5

Włókniarz B-stok – BSS 1:3

PARTNER

SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW